У Заліщицькому аграрному коледжі ім. О.Храпливого підбито підсумки он-лайн вікторини «Чи знаєш ти історію свого коледжу?»

7 жовтня 2016 року

     Закінчився вересень, а це означає, що прийшов час підбити підсумки вікторини на знання історії коледжу. 
     Протягом місяця на сайті коледжу усі бажаючі змогли взяти участь в он-лайн вікторині «Чи знаєш ти історію свого коледжу?». Захід проходив в рамках «Тижня історії» 26-30 вересня 2016 року. Метою вікторини стало сприяння поглибленню історичних знань та розвиток студентської ініціативи в пошуково-дослідницькій роботі.

     

     Всього на адресу організаторів вікторини надійшло 83 анкети від студентів та викладачів коледжу.
     Блискучі знання та стовідсотковий результат у знанні історії свого коледжу показала викладач суспільних дисциплін Петрів Галина Василівна.
    Серед студентів найкращі знання історії коледжу виявили студенти:

  • Гриців Аліна – 16 група – 1-е місце;
  • Лесюк Дмитро – 41 група – 2-е місце;
  • Швидковська Іванна – 16 група – 2-е місце;
  • Гембатюк Лідія – 11 к група – 3 місце.

    Добрі знання та змістовну інформацію представили в своїх анкетах студенти Голич Арсен, Федорцен Іван, Макух Галина, Крижанівський Роман, Матвіїв Тетяна, Орищук Віра, Зозуля Дмитро, Халак Віталій, Хоміцький Назар, Малиняк Микола, Тремблюк Михайло

     Переможцям та призерам вікторини вручено грамоти дирекції коледжу, книги про історію нашого навчального закладу і міста Заліщики автора М.В. Сопилюка «На переломі століть… Становлення і розвиток фахового навчального закладу в Заліщиках у контексті суспільно-історичного розвитку краю», а також сувеніри та інформативно-презентаційні матеріали про наш коледж.

     Організаційний комітет проведення «Тижня історії» та вікторини вітає переможців та висловлює щиру подяку викладачам Петрів Галині Василівні, Олійник Марії Дмитрівні, Книшу Ігорю Ярославовичу, Деркач Наталії Ярославівні, Тракало Ользі Львівні, Війтику Юрію Петровичу за організацію студентів та допомогу в підведенні підсумків вікторини. 

М.В. Сопилюк,
заступник директора з навчальної роботи 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook