Міжнародна науково-практична конференція «Маркетинг і логістика в агробізнесі»

13 жовтня 2016, 9:00

       

  

Шановні колеги!

     Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Маркетинг і логістика в агробізнесі», що відбудеться 13 жовтня 2016 році на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України, м. Київ. До участі запрошуються науковці України та зарубіжжя, викладачі, практики, аспіранти та магістри.

     Мета конференції: поглиблене вивчення сучасних проблем маркетингу, визначення пріоритетних напрямів подальшого розвитку науки, підвищення ефективності та якості наукових досліджень.

     Форма участі: особиста та дистанційна.

     Робочі мови конференції: українська, англійська, польська, російська.

     Співорганізатори: Варшавський університет наук про життя (Польща), Таврійський державний агротехнологічний університет, Українська Асоціація Маркетингу.

     Координати оргкомітету: 03041, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 11. НУБіП України, кафедра маркетингу та міжнародної торгівлі.

     Контактна особа: Четверик Олена Вікторівна, тел.: +38 (096) 7111478, ел. адреса: [email protected].     Офіційні мови конференції – українська, англійська, російська, польська.

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

  • Сучасні концепції й теорії маркетингу;
  • Організація маркетингових досліджень;
  • Організація збуту, інфраструктура аграрних ринків та логістика;
  • Комплекс маркетингу та просування продукції в агробізнесі.

     До участі в конференції запрошуємо маркетологів, фахівців з продажу, науково-педагогічних працівників, науковців, докторантів, аспірантів, магістрів вітчизняних і зарубіжних вищих начальних закладів, академічних установ, представників органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств, громадських організацій та інших установ.

     Завантажити інформаційний лист можна ТУТ:
 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook