На факультеті інформаційних технологій відбулися навчальні семінари за підтримки Google Educator Group

21 квітня 2016 року

    Протягом двох днів 18-19.04.2016 року з ініціативи доцента кафедри інформаційних і дистанційних технологій Олени Кузьмінської на факультеті інформаційних технологій було проведено серію навчальних семінарів, присвячених розгляду питань ефективності використання продуктів Google.
     Про особливості створення і використання Youtube18.04 розповідала Антоніна Букач, Google-тренер та одна із засновниць спільноти GEG України (https://plus.google.com/communities/104432969346660912374).
 

     Приємно, що наші студенти активно користуються пропонованим інструментом. Зокрема, Андрій Петлицький, студент ІІ курсу напряму підготовки комп’ютерні науки, має свій канал, де викладає авторське відео – https://www.youtube.com/channel/UCI0t1btv342pbqilPb0_-Iw/feed). Для викладачів стали предметом обговорення питання створення та ефективного використання відео у навчальному процесі.

     На завершення семінару декан факультету Олена Глазунова звернула увагу присутніх на важливості дотримання авторських прав при створенні і розміщенні контенту у мережі, подякувала тренеру за проведений семінар та висловила сподівання на продовження співпраці.
 

     Другий день, був присвячений ознайомленню із іншими продуктами Google: Google Maps, Google Map Maker, Google My Business. Ведучий семінару Анатолій Даценко, регіональний лідер Google Map Maker, місцевий експерт Google Local Guides, учасник программи Google Top Contributor, запропонував такий план (https://drive.google.com/file/d/0BwmtlnDphD5yRGsxVlVudXM0RmRqeEQtemM0UWZiRGVvZUZz/view?usp=sharing) та провів тренінг з використання таких продуктів Google: Google Map Maker (редагування карт, можливості, робота інженерів, спільнота України), Google Maps та Street Wiev, Google My Business (створення та розвиток об’єктів у сфері малого та великого бізнесу), Google Local Guides (заходи у світі та Україні).

      На відміну від першого дня, учасники семінару-картографів (так назвав учасників ведучий) мали змогу зазирнути за лаштунки редагування Google Maps.

 

     На завершення Анатолій Даценко запропонував продовжити обговорення на своїй сторінці та вручив учасникам сертифікати.


 Дмитро Касаткін,
доцент кафедри інформаційних і дистанційних технологій
 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook