Кафедра аграрного консалтингу та сервісу чекає на навчання студентів з Черкащини

30 січня 2016 року

         29 січня доцент кафедри аграрного консалтингу та сервісу Ірина Кудінова відвідала Канівську загальноосвітню школу І-ІІІ  ступенів № 1 ім. Т.Г. Шевченка для проведення профорієнтаційної роботи з школярами з метою залучення кращих випускників школи до вступу у Національний університет біоресурсів і природокористування України.
         Під час бесіди Кудінова І.П. розповіла про потенціал НУБіП України, напрями і спеціальності підготовки майбутніх  фахівців, особливості навчання, бази навчально-виробничих практик, можливості стажування за кордоном, реалізації свого  творчого та спортивного потенціалу, а також наголосила, що НУБіП України один із провідних університетів України, входить до десятки кращих вищів країни, який готує і випускає фахівців європейського і світового рівня за освітніми ступенями бакалавр і магістр.

      Старшокласники виявили неабиякий інтерес до нашого університету, ставили багато запитань з приводу улаштування студентського життя, зокрема про умови проживання у гуртожитках, відвідування спортивного комплексу університету, а також перспективами закордонного стажування.

Т.П. Кальна-Дубінюк,
завідувач кафедри аграрного
консалтингу та сервісу

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook