Наукометричні бази даних як інструментарій реалізації наукового та науково-технічного потенціалу в контексті інтеграції до Європейського наукового простору

9 грудня 2015, 9:55

4 грудня 2015 р. проректор з навчальної і виховної роботи Сергій Кваша та директор наукової бібліотеки Тетяна Кіщак взяли участь у семінарі «Наукометричні бази даних як інструментарій реалізації наукового та науково-технічного потенціалу в контексті інтеграції до Європейського наукового простору», який проводили Міністерство освіти і науки України та Національна академія наук України спільно з консорціумом e-VERUM за сприяння компанії Thomson Reuters.

На початку засідання до учасників семінару з вітальним словом звернулися заступник міністра освіти і науки України  Максим Стріха та Віце-президент Національної академії наук України Анатолій Загородній.

Інші  ж доповідачі (Тетяна Ярошенко, віце-президент з наукової роботи НауКМА, Петр Мрачкевський, представник компанії Thomson Reuters) відзначили важливу роль наукометричних баз даних в розвитку науки та інновацій загалом в світі, та у вузах зокрема.

На завершення усім представникам наукових та освітніх установ розповіли про можливості отримання доступу до міжнародної наукометричної бази даних Web of Scince.

Кіщак Тетяна,

директор наукової бібліотеки

 

 

 

 


Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook