Літній вирівнювальний семестр 2016

Увага!
    З 9 серпня 2016 року розпочинається літній вирівнювальний семестр для вступників, зарахованих на 2 та 3 курси бакалаврату на базі диплому молодшого спеціаліста

    У вівторок, 9 серпня 2016 р. (трибуни стадіону) о 10.00 відбудуться загальні збори вступників, зарахованих на 2 та 3 курси бакалаврату на базі диплому молодшого спеціаліста.

Місце проведення зборів – трибуни стадіону університету


   Основне питання, що буде розглядатися на зборах – участь у вирівнювальному літньому семестрі з метою ліквідації академічної різниці, яка виникає при зарахуванні вступників з ОКР «Молодший спеціаліст» на 2-3 курси освітньо-професійних програм «Бакалавр»

   Загальна інформація щодо організації навчання у вирівнювальному літньому семестрі в НУБіП України
1. З метою зменшення академічної різниці, що виникає при зарахуванні вступників із ОКР “Молодший спеціаліст” на навчання за освітньо-професійною програмую на здобуття освітнього ступеня “Бакалавр”, НУБіП України проводить з 09.08 по 27.08.2016 р. вирівнювальний літній семестр.
2. Навчання у вирівнювальному літньому семестрі здійснюватиметься на платній основі.
3. Просимо звернути увагу: оцінки, отримані при ліквідації академічної різниці, не впливатимуть на індивідуальний рейтинг студента та нарахування стипендії.

Розклад вирівнювального семестру 2016 року 

Додатки (Зразок Заяви, Додаток до заяви, Зразок Договору)

 

 Навчальний відділ НУБіП України
 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015