«Медіакрок» відкриває нові обрії
У складних умовах воєнного часу почалися заняття нинішніх першокурсників НУБіПу. Наша держава переживає складні часи, кривава війна несе значне руйнування нашої рідної української землі, її міст і сіл, підприємств та галузей господарства. На нас, студентах, як і на всіх членах суспільства, сьогодні лежить велика відповідальність за наші дії перед батьками, державою, народом. Тому ми маємо не тільки здобувати якісні знання, зберігати життя і здоров’я власне та своїх товаришів, а й збагачуватись емоційно, зростати духовно. Цьому сприяє також студентський гурток “Медіакрок”, яким цьогоріч керуть доценти кафедри журналістики та мовної комунікації Тетяна Чумак та Людмила Риженко.
Гуртківцями нині стали першокурсники не тільки гуманітарно-педагогічного, а й інших факультетів. У вересні ми зібралися для обговорення плану роботи та осмислення насущних проблем нинішнього студентства. Зокрема, говорили про свої враження від знайомства з університетом та його можливостями.
Буромський Ростислав, ТТ(2407): «Протягом перших тижнів навчання мій університет став для мене другим домом. Завдяки йому я знайшов нових друзів, дізнався багато цікавого про сам навчальний заклад. Виявляється, тут можна смачно пообідати, адже є власна повноцінна їдальня; є можливість відвідувати тренажерний зал. Мене вразив той факт, що вже буквально після першого тижня навчання у нас розпочалися змагання з різних видів спорту. Також я дізнався, що в нас є багато секцій, у яких можна займатися після навчання. Викладачі – це неймовірні та геніальні люди, як мінімум тому, що їм важливе наше розуміння та усвідомлення навчального матеріалу; вони готові жертвувати своїм часом, аби студент отримував задоволення від навчання».
Проскура Дарина, ТТ(2406): «НУБіП активно зближує студентів, проводячи різні спортивні, святкові, наукові заходи, тим самим навчаючи студентів роботі в команді. Університет забезпечує нас не лише знаннями й уміннями, а й майбутньою роботою. Студенти третіх і четвертих курсів уже можуть їздити на практику до майбутнього місця роботи. Наприклад, НУБіП співпрацює з компанією «ZAMMLER» - це міжнародна логістична компанія, яка приймає на практику і роботу студентів. Я вважаю, що НУБіП – це найкращий університет, який забезпечує цим своїх студентів».
Також гуртківці відверто висловлювали свої думки про ставлення до війни, трепетно ділилися своїми роздумами про майбутнє України.
Фенюк Оксана, ПУА, 1 курс: “Для України поняття майбутнього має особливе значення зараз, коли країна стоїть на порозі великих змін і можливостей, що відкриваються після завершення війни. Так, як колись, уже не буде ніколи. Ми всі маємо усвідомити: війна змінила наше життя на “до” і “після”, та не тільки наше життя... Світ зрозумів, що війна витає у повітрі, а не так, як вони думали, що після Другої світової вже більше не будее безжального кровопролиття. Але нинішня війна на території України згубила і губить дуже багато життів. Майбутнє України зараз формується завдяки відважності її народу та прагненню до свободи і розвитку. І ми всі маємо докласти максимум зусиль, щоб війна скоріше закінчилася і запанував мир у нашій Україні”.
У жовтні на запрошення письменника Романа Кухарука відвідали одну з традиційних “Вишневих зустрічей” у київській бібліотеці імені Остапа Вишні у будинку № 9 на вулиці Михайла Грушевського. Із захопленням слухали прозу письменників Віталія Мироненка, Ірини Павленко, поезії Василя Куйбіди, Людмили Линдюк, Тетяни Чумак. Захоплювалися співом колоратурного сопрано Світлани Бахметової, відкривали дивовижний барвистий світ художника та поета Бориса Кононенка.
У своїх виступах про враження від зустрічі студенти Олександр Гриб, Тимофій Горб, Оксана Фенюк висловлювали щире захоплення від почутого й побаченого, сказали, що на кожній такій зустрічі з прекрасним ми складаємо складний і мудрий екзамен життя, вчимося спілкуватися, відкривати серця людям.