Презентація наукових результатів досліджень здобувача ступеня доктора філософії Хоменко Тетяни

21 червня 2024 року

19 червня була проведена публічна презентація  наукових результатів досліджень дисертації  здобувача ступеня доктора філософії Хоменко Тетяни  на тему: «Регулювання біологічної активності та азотного режиму дерново-підзолистого ґрунту за застосування органічних технологій вирощування картоплі в умовах Західного Полісся». 

Пані Тетяна представила основні здобутки своєї наукової роботи, охарактеризувала фактори впливу на покращення вмісту гумусу в дерново-підзолистому ґрунті.

Керівник наукової роботи, Оксана Тонха, вказала на перспективи застосування різних факторів впливу на інші типи ґрунтів для покращення вмісту гумусу. Ці напрацювання дуже важливі для запровадження правильного органічного землеробства і для відновлення родючості ґрунтів.   

 

Патика Микола, доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри фітопатології ім. академіка В.Ф. Пересипкіна НУБіП України, зауважив на певні неточності в роботі і помилки в оформленні.  Піковський Мирослав, доктор  сільськогосподарських наук, звернув увагу на певні орфографічні помилки і покращенню викладу даних у таблицях. Але ці зауваження не являються перешкодою для подальшого захисту.

Булигін Сергій запропонував підкорегувати назву дисертаційної роботи, щоб вона у повній мірі відповідала наведеному матеріалу і результатам.

 

Роман Жила,
секретар НДІ рослинництва та ґрунтознавства

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook