Студенти-першокурсники спеціальності «Психологія» діляться своїми враженнями про навчання в НУБіП України
Студенти-першокурсники спеціальності «Психологія» діляться своїми враженнями про навчання в НУБіП України
29 січня 2024 року
У важкі часи, які переживає Україна, кожен громадянин особливо відчуває обов’язок бути максимально корисним на всіх фронтах, що постають перед ним. Фронт українського студентства нині – це сумлінне професійне становлення, саморозвиток, щоб у найближчому майбутньому долучитися до відновлення й розбудови нашої держави. Важливого значення у цьому контексті набуває університет, як інститут професійної соціалізації особистості.
Студенти НУБіП України вже неодноразово відгукувались про своє навчання в університеті. Припала черга поділитись враженнями першокурсникам-психологам, які вже адаптувались, повною мірою влилися в ритм студентського життя. За ці пів року навчання наші першокурсники із розгублених і невпевнених у собі абітурієнтів перетворилися на активних, вмотивованих до навчання та професійного зростання здобувачів спеціальності психологія. І це заслуга як науково-педагогічних працівників гуманітарно-педагогічного факультету, так і всього колективу університету.
Куратор групи ПС-23001б поспілкувалася зі старостою Анною Погрібною, щоб дізнатись, як здобувачі вищої освіти почувають себе в ролі студента гуманітарно-педагогічного факультету НУБіП України, які мають плани на майбутнє, що їх захоплює та мотивує.
Куратор групи ПС-23001б поспілкувалася зі старостою Анною Погрібною, щоб дізнатись, як здобувачі вищої освіти почувають себе в ролі студента гуманітарно-педагогічного факультету НУБіП України, які мають плани на майбутнє, що їх захоплює та мотивує.
Чому саме НУБіП України? Як Ви обирали заклад вищої освіти, у якому хотіли б навчатись?
— У цьому ЗВО навчалося багато моїх рідних, від них я чула лише позитивні відгуки, передовсім для мене була важливою якість освіти, місце розташування університету та гуртожитків, а також різноманітні активності для студентів. НУБіП України задовольнив усі мої потреби – саме тому я віддала йому перший пріоритет.
Чому Ви обрали спеціальність психологія?
— Я завжди хотіла допомагати людям, коли навчалася в початковій школі, то уявляла себе лікарем-педіатром, але перейшовши до десятого класу, я почала цікавитися психологією, читала книги, переглядала блоги психологів-практиків. Із цього моменту я зрозуміла, що хочу так само допомагати людям долати труднощі та вносити у світ більше любові та позитиву. Адже психологія – це не лише про терміни та проблеми, це про щось більше: про любов до себе й до світу, про добро й насолоду від життя.
Які враження від навчання, які предмети подобаються найбільше? Чи задоволені рівнем викладання освітніх компонентів?
— Будучи студенткою першого курсу, я ще більше закохалася в навчання. Викладачі навчили нас отримувати задоволення від вивчення нового матеріалу. Моя улюблена дисципліна – вікова психологія. Ми вивчали психологічні процеси та поведінку людини на різних етапах її життя – від перебування в лоні матері до старості. Це неймовірно цікаво дізнаватися, чому ж діти у віці трьох років стають більш впертими та самостійними, чим зумовлена криза середнього віку тощо.
Яких результатів очікуєте від навчання, ким хочете стати у майбутньому?
— Розпочну з другого питання: у майбутньому я бачу себе лише психологом. Спочатку хотілося б отримати досвід у дитячому садочку, попрацювати з дітьми від двох до шести років, а вже пізніше розпочинати практику з дорослішими клієнтами.
Що зі студентського життя вам найбільше запам’яталося, поділіться найяскравішими?
— НУБіП України надає студентам безліч можливостей розкрити себе. Тут проводяться цікаві заходи мало не щотижня. І от восени наша куратор організувала нам психологічну настільну гру. Це було щось неймовірне і лишиться в моїх спогадах назавжди. Кожен із гравців отримав відповіді на свої запитання, подивився на себе під іншим кутом та отримав поради для покращення якості життя.
Скажіть декілька слів для наших майбутніх абітурієнтів, які планують вступати в НУБіП України.
— НУБіП України – це саме той ЗВО, у якому і ґрунтовно навчають, і даєють змогу розкрити свій особистісний потенціал. Готуючись до занять, беручи участь у цікавих заходах, ви знайдете собі друзів та однодумців, з якими будете йти пліч-о-пліч. Переймаючи досвід високопрофесійних викладачів, спілкуючись із запрошеними психологами-практиками, ви матимете нагоду плекати свою професійну компетентність, щоб у майбутньому стати конкурентоспроможним спеціалістом. НУБіП України – університет можливостей. Тому звертаюся до абітурієнтів – обирайте НУБіП України!
Уклінно дякую ЗСУ за можливість навчатися навіть під час війни!
Уклінно дякую ЗСУ за можливість навчатися навіть під час війни!
Інтерв’ю провела Анна Хижняк,
ст. викладач кафедри психології