Землевпорядна профорієнтація триває: об’єкт – учні 10 – 11 класів середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №108 міста Києва

16 січня 2024 року

15.01.2024 року старший викладач кафедри геодезії та картографії Наталія Колеснік провела профорієнтаційну зустріч з учнями 10-го та 11-го класів ЗОШ №108 міста Києва. На цій зустрічі була презентована розповідь про спеціальність «Геодезія та землеустрій» і факультет землевпорядкування Національного університету біоресурсів і природокористування, який готує фахівців за цією освітньою програмою.


\

Майбутнім абітурієнтам було надано інформацію про перспективи навчання на факультеті землевпорядкування НУБіП України, процедуру вступу на цю спеціальність. На цій зустрічі Наталія Анатоліївна розповіла, як на сайті НУБіП України отримати необхідну інформацію про вступ на факультет землевпорядкування, як взяти участь в олімпіаді, про можливість навчання на підготовчих курсах університету і на військовій кафедрі, яка функціонує в університеті. Також учні були ознайомлені із студентським дозвіллям, міжнародною співпрацею факультету, працевлаштуванням випускників.

Після завершення доповіді відбувся діалог із зацікавленими учнями. Усі бажаючі задати запитання отримали вичерпні відповіді на них. Присутні педагоги школи також підкреслили привабливість та актуальність спеціальності «Геодезія та землеустрій» і рекомендували учням відвідати факультет землевпорядкування, детальніше познайомитися з напрямами досліджень його викладачів, сучасним обладнанням, навчальним процесом, студентським колективом і його життям, сутністю майбутньої роботи.


Адміністрація школи після зустрічі виявила інтерес до майбутніх заходів, присвячених «Дню відкритих дверей» факультету землевпорядкування та співпраці з ним.

 

Наталія Колеснік,
старший викладач кафедри геодезії та картографії

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook