Результати засідання кафедри

26 грудня 2023 року

   Прохолодні зимові дні, що в невизначеності між дощем та снігом, мрякою та крижаними блюдцями на дорогах, теплом та холодом, викликають бажання сісти біля вікна чи то каміна з теплою  ковдрою та чашкою ароматної кави і в мерехтінні вогників пригадати промайнувший 2023 рік. Цей рік як і попередні приніс для кожного власні нові випробування, деякі з них об'єднали людей, сім'ї, міста, всю країну, ба більше - світ. Для України важким випробуванням є продовження війни. Це випробування, коли кожен повинен чітко виконувати свої обов'язки за-для досягнення спільної мети - Перемоги. В стінах Національного університету біоресурсів і природокористування України на агробіологічному факультеті цим завданням є підготовка молодих висококваліфікованих фахівців аграрного сектору. Це ж завдання лежить і на кожній кафедрі факультету, зокрема кафедрі генетики, селекції і насінництва ім. проф. М.О. Зеленського.

   В останній тиждень року 26 грудня відбулося засідання кафедри для підведення підсумків роботи за 2023 рік та узгодження плану роботи на 2024 рік.  

   Олександр Макарчук, завідувач кафедри, представив результати роботи кафедри та прокоментував основні події в рамках навчального процесу та наукової діяльності в 2023 році (nubip.edu.ua/node/139168). Колективом визначили сильні і слабкі сторони та обговорили шляхи покращення діяльності кафедри, зокрема встановили відповідальних за виконання окремих процесів. Розглянули стратегію покращення наукової діяльності. До обговорень долучилася декан факультету Оксана Тонха, яка відмітила окремі позиції, що потребують посилення, зокрема міжнародна діяльність, подання проектів на отримання грантів, публікаційна активність. 

   Віталій Жемойда, професор кафедри, запропонував до розгляду можливі варіанти написання проекту. Також акцентував увагу на посиленні діяльності студентського наукового гуртка. Роман Спряжка, асистент кафедри, відповідальний за заповнення рейтингу викладачів кафедри, проаналізував слабкі місця колег і запропонував шляхи підвищення рейтингу за рахунок конкретних позицій, що загалом включає  публікаційну активність.

   Олександр Макарчук наголосив про  необхідність посилення роботи щодо підготовки до акредитації ОП "Селекція і генетика сільськогосподарських культур"  для ОС "Магістр" спеціальності 201 "Агрономія".

   Наступним пунктом порядку денного було донесення завідувачем інформації про результати конференції трудового колективу НУБіП України.

   І на завершення лишилися приємності - вручення медалі Віталію Жемойді, професору кафедри, та подяк доцентам Олександру Макарчуку, Наталії Башкіровій та Юлії Дмитренко за високий професіоналізм членів кафедри.

Ірина Шпакович,
асистент кафедри генетики, селекції і
насінництва ім. проф. М.О. Зеленського

   

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook