Кафедра біохімії і фізіології тварин ім. акад. М.Ф. Гулого активно проводить профорієнтаційну роботу

21 грудня 2023, 13:48
ФВМ НУБіП України

   З метою залучення нових абітурієнтів до вступу Національний університет біоресурсів і природокористування України асистентом кафедри біохімії і фізіології тварин ім. акад. М. Ф. Гулого Грищуком Ігорем була проведена профорієнтаційна робота у «Академічного ліцею імені братів Шеметів» м. Лубни, Полтавська область у дистанційному форматі.

   Підчас бесіди було викладено переваги навчання в НУБіП України, були висвітлені питання про можливості факультету ветеринарної медицини стосовно підготовки висококваліфікованих фахівців за спеціальністю: 211 ветеринарної медицини. Охарактеризовано структуру навчального процесу, знання які надають висококваліфіковані викладачі кафедр для студентів, наведені науково-дослідні лабораторії, які має вищий навчальний заклад. Також було наголошено про важливість пріоритетності при поданні заяви вступником, що претендує на місця державного замовлення.

   В кінці виступу учні задавали багато питань стосовно вступу до НУБіП України, підготовчих курсів до ЗНО, предметних олімпіад для вступників, умов проживання в гуртожитках, культурно масових гуртків та спортивних секцій в університеті. На всі питання майбутнім абітурієнтам були надані вичерпані відповіді.

Ігор Грищук
асистент кафедри біохімії і фізіології тварин
імені академіка М.Ф. Гулого

 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook