Наукова рада НДІ здоров’я тварин розглянула звіти про результати виконання науково-дослідних робіт за 2023 рік

15 грудня 2023 року
  13 грудня відбулося заключне у 2023 році засідання наукової ради НДІ здоров’я тварин під головуванням професора Сергія Голопури, на якому були заслухані звіти про виконання науково-дослідних робіт за держбюджетного фінансування та з ініціативних наукових тем за 2023 рік.

 

   Протягом року науковці факультету ветеринарної медицини зосереджували свої зусилля на важливих дослідженнях в галузі ветеринарної медицини, активно співпрацюючи з вченими інших наукових установ, ветеринарних клінік та промисловими партнерами, що дало можливість отримати максимальні результати.

 

   Колективні результати з виконання наукових робіт представляли, зокрема: професор Микола Малюк (НДР №110/5-пр-2022 «Науково-експериментальне дослідження механізму дії компонентів донорської крові у ветеринарній медицині за патології різного генезу»), професор Вікторія Грищенко (НДР №110/10-пр-2023 «Використання ендоекологічної технології відновлювальної терапії за токсичної дії ксенобіотиків на організм тварин та розвитку патологій»), професор Лілія Калачнюк (НДР № 110/2-ф-2023 «Регуляторні механізми метаболізму в організмі за умов його адаптації до екзогенного впливу»), професор Олена Журенко (НДР №110/8-пр-2023 «Фізіолого-біохімічні організми нейро-вісцеральних взаємин в організмі тварин за впливу новітніх наноактивних біогенних елементів»), професор Лілія Виговська (НДР № 110/4-пр-2023 «Конструювання засобів діагностики збудників актуальних ендемічних зоонозів з високим генетичним та фенотиповим потенціалом патогенності») та професор Валерій Ушкалов (НДР №110/9-пр-2022 «Вивчення феномену біоплівкоутворення та антибіотикорезистентності у мікроорганізмів для розробки молекулярно-генетичних засобів діагностики емерджентних зоонозів»).

 

   Детальний аналіз згаданих звітів наукових робіт представили наукові рецензенти: професор Світлана Ткачук, професор Ольга Якубчак, професор Володимир Духницький та професор Микола Захаренко, які відзначили актуальність, достовірність отриманих наукових результатів, їх практичне значення тощо.

 

   Виступаючими було відмічено, що досягнення, отримані завдяки держбюджетному фінансуванню, сприяли покращенню матеріально-технічної бази факультету, а також забезпечили можливість участі студентів факультету ветеринарної медицини у цих наукових проєктах, що надало змогу розвивати їх наукові інтереси та навички під керівництвом досвідчених науковців.

   Загалом, держбюджетне фінансування стало важливим каталізатором для наукового прогресу та розвитку факультету ветеринарної медицини. Такі інвестиції підтримують інновації та сприяють вирішенню важливих завдань у галузі здоров'я та добробуту тварин.
   Окремо було розглянуто і одноголосно затверджено звіти з наукових ініціативних тем, що виконували науково-педагогічні працівники факультету протягом звітного року.

 Ганна Козловська,
доцент, секретар наукової ради
НДІ здоров’я тварин

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook