Проведення вступного фахового іспиту до аспірантури НУБіП за спеціальністю 192 – будівництво та цивільна інженерія, 19.04.2023

19 квітня 2023 року
м. Київ

19 квітня 2023 року кафедра будівництва відкрила двері новим трьом абітурієнтам, які виявили бажання навчатися в аспірантурі НУБіП України за спеціальністю 192 – будівництво та цивільна інженерія.
До складу фахової предметної комісії входили:

голова комісії – декан факультету конструювання та дизайну, к.т.н., доцент Ружило Зіновій Володимирович;

члени комісії

проф. кафедри будівництва, д.т.н., проф. Яковенко Ігор Анатолійович;

проф. кафедри будівництва, д.т.н., с.н.с. Мар’єнков Микола Григорович;

зав. каф. будівництва, к.т.н., доц. Бакулін Євгеній Анатолійович.


Проведений фаховий вступний іспит складався з двох етапів:
– на першому етапі абітурієнти надали письмові відповіді на фахові питання згідно розданих білетів та пройшли відповідну співбесіду із фаховою предметною комісією;
– на другому етапі абітурієнти виступили за підготовленими дослідницькими пропозиціями щодо майбутніх наукових неординарних задач у будівельній галузі, які потребують вирішення; показали мету і задачі, об’єкт та предмет дослідження, аналітичний огляд за обраною тематикою та майбутні результати впровадження:

Іванюк Едуард Степанович. Дослідницька пропозиція на тему: «Напружено-деформований стан залізобетонних колон круглих перерізів при поперечно-поздовжньому згині».
Потенційний науковий керівник – кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри будівництва Бакулін Євгеній Анатолійович.
Войцехівський Михайло Андрійович. Дослідницька пропозиція на тему: «Моделювання зчеплення арматури з бетоном у залізобетонних конструкціях».
Потенційний науковий керівник – кандидат технічних наук, старший викладач кафедри будівництва Дмитренко Євген Анатолійович.
Хименко Богдан Олегович. Дослідницька пропозиція на тему: «Напружено-деформований стан залізобетонних колон круглих перерізів при поперечно-поздовжньому згині».
Потенційний науковий керівник – доктор технічних наук, старший науковий співробітник, професор кафедри будівництва Мар’єнков Микола Григорович.

Комісія позитивно оцінила абітурієнтів, які у цілому показали високий рівень концептуальних, теоретичних і методологічних знань, здатність до їхнього аналізу та інтерпретації, належне володіння навичками логічного і послідовного викладу запропонованого дослідження.
Бажаємо абітурієнтам успішної здачі інших вступних іспитів до аспірантури та подальших наукових результатів у майбутній роботі.

Ігор Яковенко

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook