Тиждень правових знань-2023: День п’ятий: студенти-правники взяли участь у грі «Аргументація правової позиції»

7 жовтня 2023, 9:25

Добігає кінця Тиждень правових знань у НУБіП України, але святкова атмосфера триває. 6 жовтня 2023 року в рамках Світлана Авраменко за допомогою гри відпрацювала навички формування та аргументації правової позиції студентами 3 курсу юридичного факультету.

 

Майбутнім юристам завчасно були надані документи та описана життєва ситуація двох людей. Студенти мали самостійно розділитись на 2 команди та розробити стратегію відстоювання інтересів свого клієнта.  У даній грі було запропоновано довести свою правоту, враховуючи законодавство та процесуальні норми, а також на основі підготовлених юридичних документів. Студенти представляли своїх клієнтів та викладали свої аргументи, надавали пояснення та пропонували можливі способи мирного розв’язання конфлікту. У результаті вийшла запекла боротьба за доведення правоти кожної з команд.

 

У висновку правники усвідомили важливість вміння вести правову дискусію та володіти мистецтвом якісного висловлювання думок з метою переконання та впливу на аудиторію. Крім того, вкотре нагадали собі про щоденне удосконалення правового мислення. Адже набір цих вмінь значно полегшує досягнення позитивного результату для перемоги у юридичних баталіях.

 

І вже 07 жовтня 2023 р. ми завершимо ХІІ Тиждень правових знань у НУБіП України визначивши переможця конкурсу постерних презентацій «Типи праворозуміння» від академічних груп 1 курсу юридичного факультету, а 08 жовтня будемо святкувати професійне свято - День юриста!

 

 

 

 

Кафедра теорії та історії держави і права

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook