Першокурсники механіко-технологічного факультету - срібні призери змагань з тенісу настільного

25 вересня 2023, 8:19
   20 вересня до Міжнародного дня фізичної культури і спорту в НУБіП України були проведені змагання першокурсників з тенісу настільного.
  З привітальним словом до студентів звернувся ректор нашого університету Станіслав Ніколаєнко. Він поздоровив учасників зі святом, побажав міцного здоров’я, наголосив на важливості занять фізичною культурою і спортом, розповів, що в НУБіП України приділяється багато уваги спортивним заходам і фізичному вихованню, що наші студенти досягають значного успіху на змаганнях національного і міжнародного рівнів, і за результатами ХVІІІ Універсіади України, стали бронзовими призерами серед ЗВО 3-ї категорії. Ректор побажав всім учасникам успіху, чесної боротьби і перемоги найсильнішим. 

   Змагання першокурсників з тенісу настільного тривали два дні. Було заявлено 89 учасників з 16-ти факультетів та ННІ нашого університету. Студенти змагалися за олімпійською системою до двох поразок.

   За результатами змагань студенти агробіологічного факультету стали переможцями, друге місце у механіко-технологічного факультету, а третіми стали студенти гуманітарно-педагогічного факультету.
Микола КОСТЕНКО,
завідувач кафедри фізичного виховання
Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook