Проведення вступного фахового іспиту до аспірантури НУБіП за спеціальністю 192 – будівництво та цивільна інженерія, 16.08.2023

16 серпня 2023 року

16 серпня 2023 року кафедра будівництва відкрила двері новим чотирьом абітурієнтам, які виявили бажання навчатися в аспірантурі НУБіП України за спеціальністю 192 – будівництво та цивільна інженерія.
До складу фахової предметної комісії входили: голова комісії – декан факультету конструювання та дизайну, к.т.н., доцент Ружило Зіновій Володимирович; члени комісії – проф. кафедри будівництва, д.т.н., проф. Яковенко Ігор Анатолійович; проф. кафедри будівництва, д.т.н., с.н.с. Мар’єнков Микола Григорович; зав. каф. будівництва, к.т.н., доц. Бакулін Євгеній Анатолійович.
Проведений фаховий вступний іспит складався з двох етапів:
– на першому етапі абітурієнти надали письмові відповіді на фахові питання згідно розданих білетів та пройшли відповідну співбесіду із фаховою предметною комісією;
– на другому етапі абітурієнти виступили за підготовленими дослідницькими пропозиціями щодо майбутніх наукових неординарних задач у будівельній галузі, які потребують вирішення; показали мету і задачі, об’єкт та предмет дослідження, аналітичний огляд за обраною тематикою та майбутні результати впровадження:
1) «Захист будівель від вібрації, що створюється рейковим транспортом» – Фрідліб Євген Володимирович;
2) «Аналіз підходів до формування квартальної житлової забудови (світовий досвід)» – Русецька Марина Вадимівна;
3) «Ідентифікація небезпек руйнування будівель, споруд та конструкцій у реальних умовах експлуатації» – Клюєв Василь Володимирович;
4) «Визначення дійсного напружено-деформованого стану будівельних конструкцій, посилених при реконструкції» – Скуратівський Юрій Володимирович.
Комісія позитивно оцінила абітурієнтів, які у цілому показали високий рівень концептуальних, теоретичних і методологічних знань, здатність до їхнього аналізу та інтерпретації, належне володіння навичками логічного і послідовного викладу запропонованого дослідження.
Бажаємо абітурієнтам успішної здачі інших вступних іспитів до аспірантури та подальших наукових результатів у майбутній роботі.

Ігор Яковенко

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook