Екскурсія студентів до Конотопського транспортного управління: погляд у світ пасажирських перевезень

22 червня 2023 року
Ніжинський агротехнічний інститут

21 червня студенти спеціальностей 208 "Агроінженерія", 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" та 275.03 "Транспортні технології (на автомобільному транспорті)", доцент кафедри менеджменту та аграрної економіки Дмитро Власенко та доцент кафедри природничо-математичних та загальноінженерних дисциплін Тетяна Кресан мали нагоду познайомитися з одним із ключових гравців транспортної індустрії міста Конотоп – КП "Конотопське транспортне управління".

Студенти оглянули матеріально-технічну базу підприємства, побачили ключові вузли та елементи, що забезпечують успішне функціонування системи пасажирських перевезень, починаючи від автобусів, що курсують по місту та його околицях, закінчуючи  сучасними трамваями; дізналися про рухомий склад транспортного парку комунального підприємства, його технічні характеристики та особливості експлуатації.

У ході екскурсії керівництво Конотопського транспортного управління поділилося своїми знаннями та досвідом, розповідаючи про сучасні технології, які використовуються в сфері пасажирських перевезень. Найцікавішою частиною екскурсії стала поїздка Конотопом на екскурсійному трамваї.

Екскурсія до Конотопського транспортного управління не тільки надала студентам можливість дослідити світ пасажирських перевезень, а й підкреслила важливість ефективної організації пасажирських перевезень та розвитку транспортної інфраструктури міст країни для забезпечення комфортного повсякденного життя мешканців.

Керівництво Ніжинського агротехнічного інституту висловлює щиру вдячність за допомогу в організації екскурсії міському голові Конотопа пану Артему Семеніхіну,  керівництву КТУ Наталії Яблонській та Сергію Тягнію, голові профспілкової організації, водію-інструктору Наталії Кузько за цікаву екскурсію містом та історичний екскурс в минуле підприємства.

Дмитро Власенко, доцент кафедри
менеджменту та аграрної економіки
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook