Розвиток співпраці в рамках проєкту UNIgreen в університеті Unimore

27 червня 2023 року

  Завдяки наполегливій праці ректорату та навчально-науковому центру міжнародної діяльності НУБіП України, починаючи з січня поточного року науково-педагогічні працівники та здобувачі ступеня доктора філософії мають можливість взяти участь у стажуванні Європейського альянсу університетів проєкту UNIgreen, де представлено університети наук про життя з Іспанії, Франції, Португалії, Італії, Бельгії, Болгарії, Ісландії та Польщі.

  Наразі, в рамках даного проєкту, в університеті Unimore (Італія) перебуває делегація НУБіП у складі: Тараса Євсюкова (декана факультету землевпорядкування), Віталія Вакуленка (завідувача відділу аспірантури), Вікторії Байдали (завідувача кафедри економіки) та Тетяни Стефановської (доцента кафедри ентомології, інтегрованого захисту та карантину рослин).
  Даний візит спрямований на подальший розвиток академічної та дослідницької співпраці. Відповідно до затвердженої програми стажування, представники матимуть можливість ознайомитися з новітніми методиками змішаного формату викладання для здобувачів вищої освіти, проєктами університету Unimore щодо розвитку інклюзії та подоланні обмежених можливостей, впровадження інноваційних технологій.
 
Віталій Вакуленко,
завідувач відділу аспірантури

    

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook