Старт ICA Biodiversity Challenge (BioBlits-2023) в НУБіП України

22 травня 2023, 12:00
  22 травня 2023 року у Міжнародний День біорізноманіття, в НУБіП України розпочинається ICA Biodiversity Challenge 2023, що організований Університетом Вагенінгена (Wageningen University and Research, WUR) спільно з 14 університетами Європи з Німеччини, Польщі, Франції, Чехії, Ісландії, Латвії, Словенії, Бельгії та Нідерландів. Ініціативною групою та організаторами заходу в нашому університеті є факультет захисту рослин, біотехнологій та екології.
  Це змагання між університетами хто швидше знайде на території свого кампусу (університетського містечка) 1000 видів живих організмів та зареєструє їх через спеціальний застосунок в телефоні.
  В рамках ICA BIODIVERSITY CHALLENGE 22 травня – 30 червня 2023 року у НУБіП України будуть проводитись екскурсії, лекції, семінари згідно програми заходу (за посиланням).
 
ШАНОВНІ СТУДЕНТИ, АСПІРАНТИ ТА СПІВРОБІТНИКИ!
 
  Запрошуємо Вас долучитися до ICA Biodiversity Challenge 2023. Всі бажаючі можуть записатися до участі у проєкті заповнивши форму http://surl.li/fwlsg, а також подати заявку на участь у екскурсіях: https://forms.gle/GrSYcDzn8jciV9EG6
 

Здобудьте незабутні спогади взявши участь у

ICA Biodiversity Challenge 2023.

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook