На високому професійному рівні відбувся майстер-клас з ветеринарної дерматології собак та котів на факультеті ветеринарної медицини

18 травня 2023 року
ФВМ НУБіП України
  6 та 13 травня 2023 року на базі Навчально-науково-виробничого Клінічного центру «Ветмедсервіс», що є базою факультету ветеринарної медицини з клінічної підготовки фахівців, відбувся практичний семінар (дводенний майстер-клас) з ветеринарної дерматології собак та котів.

 

  Провела майстер-клас провідний фахівець з дерматології клініки «Зоолюкс», член Українського ветеринарного дерматологічного товариства, аспірант кафедри фармакології, паразитології і тропічної ветеринарії Антоніна Гайдамак. Учасники отримали теоретичні знання та практичний досвід з питань обстеження хворих дерматологічних тварин, розглянули різні ситуаційні задачі, відпрацювали алгоритми діагностики при різних видах уражень шкіри. Також навчились проводити зішкріби з шкіри, трихоскопію, скотч-відбиток, цитологію шкіри і мазків з вух, панч-біопсію, тонкоголову біопсію, отоскопію та мікопосів.

 

  Заняття проходили в сучасній спеціалізованій лабораторії з необхідним професійним та мультимедійним забезпеченням та живими тваринами. Слухачі окрім отриманих додаткових знань отримали відповідні сертифікати, а частина зібраних під час семінару коштів була направлена на підтримку ЗСУ.

   Всім слухачам бажаємо подальших успіхів та зростання у їх професійній діяльності!!!

   Бажаючим розвивати свої професійні знання та уміння з відповідних напрямків радимо слідкувати за інформацією про проведення навчальних курсів на базі ННВ Клінічного центру «Ветмедсервіс».

 

Вячеслав СОЛОМОН,
завідувач ННВ Клінічного центру «Ветмедсервіс»

 

  

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook