До 125-річчя НУБіП України проведено Всеукраїнську студентську конференцію «Наукові здобутки студентської та учнівської молоді з реалізації Плану відновлення України»

12 травня 2023 року
  10 травня 2023 року на базі кафедри публічного управління, менеджменту інноваційної діяльності та дорадництва і кафедри готельно-ресторанної справи та туризму ННІ неперервної освіти і туризму Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулася Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Наукові здобутки студентської та учнівської молоді з реалізації Плану відновлення України», з нагоди 125-ї річниці НУБіП України за участю представників студентства, учнівської молоді та наукової спільноти.

  Директор ННІ неперервної освіти і туризму Іван Гриценко, у своєму вітальному слові до учасників конференції наголосив, що основним обов’язком кожного свідомого українця є максимальне докладання зусиль для перемоги України, для стійкості нашої держави, для створення фундаменту повоєнної відбудови України. НУБіП України, який має більш ніж сторічну історію успішного розвитку, який дав світу і Україні фахівців-фундаторів у різних сферах життєдіяльності суспільства, який щороку забезпечує випуск тисяч фахівців, продовжує творити свою славну історію, шануючи минуле і підтримуючи починання активних студентів – майбутніх лідерів країни у всіх галузях і сферах життя! Сьогоднішні учні та студенти – це ті, на чиї плечі ляже повоєнна відбудова України, тому вже зараз необхідно знайомити молодь з Планом відбудови України, щоб кожна молода людина для себе зрозуміла, чим вона може бути корисною державі? У якому напрямку відбудови України зможе найкраще реалізувати свій талант, знання та досвід?

  Надзвичайно пізнавальною виявилася конференція як для студентів різних спеціальностей НУБіП України, так і для представників шкіл, гімназій, ліцеїв, які приєдналися до конференції і представляли різні куточки України. Павлюк Олександр – учень гімназії № 8 м. Бердичів представив на загал своє бачення участі молоді у процесі інтеграції України в ЄС. Він розповів, що через діючий у гімназії євроклуб «Гармонія» вони знайомляться з європейськими цінностями, впроваджують різні соціальні проекти. Координатор цього клубу Аліна Рижко ознайомила учасників конференції з напрямками діяльності євроклубу «Гармонія».

  Надзвичайно уважно слухали доповіді учнів ліцею № 34 м. Житомира Катерини Смик та Романа Божицького. Вони перед учнями старших класів свого ліцею та іншими учасниками конференції представили своє бачення необхідності формування екологічної правосвідомості у забезпеченні сталого розвитку суспільства, а також процесу завершення реформи децентралізації публічної влади та нові виклики, які постали перед місцевим самоврядуванням в Україні.

 

  Учениця Розтоківського ліцею Кутської селищної ради Івано-Франківської області Христина Косивчук розкрила напрямки молодіжного руху в царині культури та спорту для формування культури здорового способу життя.

  Надзвичайно пізнавальними були доповіді бакалаврів за спеціальністю «Туризм»: Урбанського Дениса «Пріоритетність розвитку психологічного туризму під час війни та повоєнної відбудови України» та Проценко Анастасії «Молодіжний туризм – тренд туристичної індустрії».
  Своє бачення повоєнної відбудови України через розвиток технологій переробки аграрної продукції та удосконалення сервісної системи готельно-ресторанних комплексів представили студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Нечипоренко Дар’я та Дмитро Сад.

 

  Бакалаври за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» Олена Сіленко й Анастасія Микитенко проаналізували вплив війни на довкілля та вплив на місцеве самоврядування й територіальну організацію влади на тимчасово окупованих територіях.
  Іщенко Василина ознайомила учасників конференції з концепцією підкорення через дослідження проявів гноблення українського народу в історичному екскурсі та основних складових елементів поняття «денацифікація».
  Було багато цікавих доповідей про шляхи повоєнної відбудови України, серед яких доповіді Олександра Ільченка і Аліни Максимової, Яни Бабич і Аліни Омельченко, Богдани Олексенко і Мар’яни Петерчук та ще багатьох-багатьох учасників конференції.
  Така різноплановість доповідей дала зрозуміти, що кожна професія, кожна діяльність, кожна громадянська активність надзвичайно важливі, адже в сукупності вони спроможні відродити Україну і забезпечити ефективну повоєнну відбудову країни.

  В єдності наша сила! Необхідно спілкуватися, об’єднуватися, вчитися і вдосконалюватися і звичайно, це найкраще робити в славетному НУБіП України, адже саме тут найкращі викладачі й студенти, новітні технології і просторі, обладнані найсучаснішою апаратурою навчальні лабораторії, найкомфортніший для студентів простір для навчання та відпочинку з зеленими навчальними аудиторіями у власному ботанічному саду.

  Напередодні 125-річниці НУБіП України щиро вітаємо всіх з ювілеєм! Нехай у стінах НУБіП України кожен зможе розкрити свій талант і показати свої здібності. Нехай студенти отримують найсучасніші знання і ґрунтовний досвід, а науково-педагогічні працівники будуть мотивовані, цілеспрямовані, натхненні ділитися своїми знаннями і науковими дослідженнями.


Ірина Грищенко,
гарант ОНП «Публічне управління та адміністрування»

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook