Участь д.т.н., професора кафедри будівництва Яковенка І.А., офіційного опонента при захисті докторської дисертації Гасенка А.В. на тему "Самонапружені сталезалізобетонні конструкції" в НУ "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка"

12 квітня 2023 року
м. Полтава

11 квітня 2023 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 44.052.02 при Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (м. Полтава) відбувся успішний захист дисертаційної роботи Гасенка Антона Васильовича на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за темою «Самонапружені сталезалізобетонні конструкції» за спеціальністю 05.23.01 – будівельні конструкції, будівлі та споруди.


Рішенням спеціалізованої вченої ради офіційним опонентом було призначено професора кафедри будівництва Яковенка І.А., який надав обґрунтований позитивний відгук на дисертацію із деякими дискусійними питаннями та зауваженнями.
https://nupp.edu.ua/uploads/files/0/main/page/specializovani-vcheni-radi/4405202/vidguki/2023-HasenkoA-IakovenkoI.pdf


Колектив кафедри та наукова рада факультету конструювання та дизайну НУБіП України вітає Гасенка Антона Васильовича та його наукового консультанта д.т.н., професора Семка Олександра Володимировича з успішним захистом докторської дисертації та бажає міцного здоров’я, подальших наукових здобутків та розвитку наукової школи!

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook