Організація навчального процесу в полі зору онлайн зустрічі наставника та здобувачів вищої освіти 2 курсу 3 групи

30 січня 2023 року

        Невдовзі розпочнеться новий семестр, тому питання щодо організації навчального процесу, а також донесення інформації до здобувачів вищої освіти є саме на часі.  

30 січня 2023 року доцент кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського Ганна Анатоліївна Харченко провела онлайн зустріч зі студентами 2 курсу 3 групи ФАМ, під час якої було обговорено чимало актуальних питань, що цікавили здобувачів вищої освіти.
 
Перш за все, наставник поцікавилася місцем перебування та станом здоров’я кожного представника групи. Потому Ганна Анатоліївна представила графік освітнього процесу та розклад занять на другий семестр, зупинившись детально на періодах дистанційного та очного навчання.
 
 
 Також студентів було ознайомлено з наказом ректора університету щодо алгоритму дій у разі виникнення перебоїв у електропостачанні та інших надзвичайних ситуацій в м. Києві та Україні.
 
Онлайн-зустріч здобувачів освіти з наставником відбулася в дружній атмосфері. Студенти активно долучались до розмови та обговорення актуальних питань. На завершення зустрічі Ганна Анатоліївна побажала усім присутнім успішного старту навчання у другому семестрі та здобуття корисних знань.
 
Аліна Троян,
доцент кафедри менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook