Кабінет Міністрів України включив Інститут ACQUIN до Переліку іноземних акредитаційних агентств, що визнаються в Україні

26 січня 2023 року
Факультет аграрного менеджменту НУБіП України

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 20 січня 2023 р. №48-р внесено зміни до додатку до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. № 554, яким визначено Перелік іноземних акредитаційних агентств та агентств із забезпечення якості вищої освіти, які видають сертифікати про акредитацію освітніх програм, що визнаються в Україні.

До цього переліку включено Інститут акредитації, сертифікації та забезпечення якості Accreditation, Certification and Quality Assurance Institute – ACQUIN (Німеччина). Сертифікаційний орган ACQUIN є членом Європейської кваліфікаційної агенції гарантії якості EQAR. 

Відповідно до розділу V Положення про акредитацію освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, акредитація освітньої програми визнаним іноземним акредитаційним агентством не потребує підтвердження Національним агентством забезпечення якості вищої освіти. Сертифікати про акредитацію освітніх програм, видані незалежними установами оцінювання та забезпечення якості вищої освіти, акредитованими Національним агентством у встановленому законодавством порядку, прирівнюються до сертифікатів про акредитацію Національного агентства.

З 2016 року магістерська освітня програма «Адміністративний менеджмент» (ІМА – International Master program Agrarian management ) факультету аграрного менеджменту НУБіП України має міжнародну акредитацію саме від цієї міжнародної інституції.

Отримана акредитація підтверджує відповідність навчального плану до аналогічних програм в Європі, високу якість викладання в НУБіП України на магістерській ОП «Адміністративний менеджмент» та дає можливість студентам, які за нею навчаються, отримати подвійні дипломи НУБіП та Університету прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (Німеччина).

Цій події передувала кропітка робота команди факультету аграрного менеджменту за підтримки ректора Станіслава Ніколаєнка, проректора з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку Вадима Ткачука, директора ННЦ міжнародної діяльності Олександра Лабенка.

Було підготовлено лист-звернення за підписом ректора Станіслава Ніколаєнка.

  

Також для підтримки інтеграції ACQUIN до Переліку сертифікованих агенцій було надіслано лист підтримки від нашого партнера - Університету прикладних наук Вайєнштефан-Трісдорф за підписом віце-президента Ральфа Шлаудерера.

Пройшовши всі необхідні процедури, маємо позитивний результат.

21 вересня 2022 року в режимі онлайн відбулася повторна міжнародна акредитація магістерської освітньої програми «Адміністративний менеджмент» в Німеччині Інститутом акредитації, сертифікації та забезпечення якості ACQUIN (Німеччина). Ми про це писали раніше (деталі - за покликанням).

Наразі чинний ще попередній сертифікат про міжнародну акредитацію.

Очікуємо на офіційне підтвердження позитивного рішення ACQUIN, про що повідомимо додатково. 

Дякуємо за підтримку Міністерство освіти і науки України, Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, Університет прикладних наук Вайєнштефан-Трісдорф (Німеччина).

 

Анатолій Остапчук,

декан факультету аграрного менеджменту

 

Довідка. Національний університет біоресурсів і природокористування України з 2002 р. співпрацює з Університетом прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (Німеччина) по реалізації за узгодженими навчальними планами спільної магістерської освітньої програми «Адміністративний менеджмент» за спеціальністю 073 «Менеджмент», яка орієнтована на вирішення проблем і завдань українського сільського господарства із застосуванням досвіду економічного розвитку країн Західної Європи та з використанням новітніх технологій в освіті.
 
Мета магістерської освітньої програми «Адміністративний менеджмент» – підготовка нового покоління керівників, здатних комплексно розв’язувати складні управлінсько-економічні задачі, розробляти успішні стратегії розвитку бізнесу, формувати команду професіоналів та ефективно використовувати найсучасніші бізнес-технології з урахуванням теоретико-практичних та аналітичних підходів.
 
За понад 20 років спільної роботи з Університетом прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (Німеччина) магістерська програма "Адміністративний менеджмент" НУБіП України на факультеті аграрного менеджменту випустила понад 500 фахівців в Україні, з них більше 70 отримали подвійні дипломи, паралельно навчаючись в Україні та Німеччині за погодженими ідентичними навчальними планами.
 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook