Канікули для студента ветеринара – це не тільки час для відпочинку, а й для вдосконалення практичних навиків

12 січня 2023 року
Факультет ветеринарної медицини
  Спеціальності, що забезпечують здоров’я людини і тварин, неможливо опанувати без набуття бездоганних практичних навиків. І чим більше клінічного матеріалу опрацьовує майбутній лікар, тим більш системним є його пізнання медицини і уміння застосувати набуті навики на практиці.
  Своїми думками щодо проведення канікул під час війни з нами поділилася здобувач вищої освіти 3 курсу факультету ветеринарної медицини, староста академічної групи Дар’я Морозова.

  • Що для Вас канікули?

— Канікули – це час не тільки для відпочинку, а й для вдосконалення своїх практичних навичок, вмінь та можливість відпрацювати отримані знання на практиці. Хоч у нас зараз канікули, але у нашій країні триває війна. Я, як всі здобувачі вищої освіти, розумію, що потрібно розвиватися, адже без знань і умінь ми не зможемо допомогти нашій державі ні сьогодні, ні в майбутньому. Тому вчитися потрібно заради майбутнього, а також допомагати людям і військовим у цей не легкий час.

 

  • Як у Ваших одногрупників проходять канікули під час воєнного стану?

— Більшість моїх одногрупників також намагаються використати період канікул для закріплення отриманих нами знань на практиці і вдосконалення навиків і професійних компетентностей для здобуття омріяного фаху лікаря ветеринарної медицини.

  • Як Ви плануєте свій час під час канікули?

— Все залежить від дня. В основному намагаюся 7-8 годин виділити для практичної роботи у ветеринарній клініці «Надійні руки». Крім того, я читаю літературу, за можливості, спілкуюся з одногрупниками, де ми обговорюємо цікаві виробничі ситуації та клінічні випадки. Також готуюся до початку нового семестру.

 

  • Чим ще Ви займаєтеся під час канікул?

— Окрім відпрацювання практичних навичок у ветеринарній клініці, я займаюся волонтерською діяльністю, а у вільний час слідкую за новинами та читаю художню літературу.

 

  • Що побажаєте нам всім?

Саме головне – Перемоги України у цій війні, всім здоров’я та миру. Крім того, в цей непростий час ми маємо допомагати один одному і нашим Збройним Силам. Моє побажання студентам – сумлінно навчатися, здобути омріяний фах для відновлення, розбудови та розвитку економіки нашої держави. Знання це сила!
   І наостанок, хочу подякувати викладачам факультету ветеринарної медицини НУБіП України за знання, які вони нам надають у цей нелегкий час. З нетерпінням чекаю закінчення війни і повернення до нормального мирного життя.

 

Ми обов’язково переможемо!
Всім мирного неба над головою!
Слава Україні!

 

Розмову провів заступник декана ФВМ
Тарас Савчук

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook