PhD: підсумкова екзаменаційна сесія аспірантів заочної форми навчання та здобувачів

8 грудня 2022 року
   У змішаному форматі в НУБіП України проходить підсумкова екзаменаційна сесія для аспірантів заочної форми та здобувачів першого року навчання із циклу обов’язкових компонентів освітньо-наукової програми ступеню доктора філософії.

   Відповідно до наказу ректора у період із 05 по 16 грудня працюють екзаменаційні комісії з прийому фахових (підсумкових) випробувань у затвердженому складі. В очному та дистанційному форматах згідно затвердженого графіку заплановано складання екзаменів з наступних дисциплін:
  • «Філософія науки» – 05 та 07 грудня (голова екзаменаційної комісії доктор філологічних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи Шинкарук В.Д.);
  •  «Педагогіка та управління закладами вищої освіти» – 06 та 08 грудня (голова екзаменаційної комісії доктор педагогічних наук, професор, ректор Ніколаєнко С.М.);
  • «Іноземна мова за професійним спрямуванням» – 08 грудня (голова екзаменаційної комісії доктор філологічних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи Шинкарук В.Д.);
  • «Організація проведення наукових досліджень» – 9 грудня (голова екзаменаційної комісії доктор економічних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку Кваша С.М.).
  У підсумку роботи екзаменаційні комісії відзначили високий рівень підготовки здобувачів, що є свідченням наполегливої роботи та відповідальності аспірантів під час навчання на третьому рівні вищої освіти.
   Також варто нагадати про екзаменаційну сесію в період із 05 по 16 грудня у аспірантів заочної форми та здобувачів другого року навчання, котрі відповідно до своїх навчальних планів (в окремих випадках) складають екзамени з дисциплін вибіркового блоку (дисципліни вільного вибору за спеціальністю та дисципліни вільного вибору за уподобанням аспіранта).
        
   В надскладних умовах військового стану дякуємо нашим науково-педагогічним працівникам за високий професіоналізм, витримку та зичимо нашим аспірантам успішного завершення екзаменаційної сесії.
 
 
 Надія Міняйло,

заступник завідувача відділу аспірантури 


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook