28 ЛИПНЯ – ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

27 липня 2022 року
Ніжинський агротехнічний інститут

Україна – це мальовничі міста і села, безкрайні пшеничні поля, річки, озера, ліси. Люди різних національностей і з різним віросповіданням, мужні, творчі, трудолюбиві, безмежно люблячі свою Батьківщину. Україна – це держава зі славним і, водночас, трагічним минулим. Історію, якої намагались переписувати і знищувати… Це незалежна держава, яка виборювала свою незалежність ціною тисячі життів. Яка і зараз мусить захищатись від підступного ворога. Незламна, вільна держава вільних людей, які над усе цінують мир і свободу!

Указом Президента України Володимира Зеленського від 24 серпня 2021 року, підписаним під час урочистостей до тридцятої річниці незалежності України, встановлено свято День Української Державності, що відзначатиметься щорічно 28 липня у день хрещення Київської Русі.

Це свято звертає увагу на те, що Українській державності не 30, а понад тисяча років.

Бібліотека Ніжинського агротехнічного інституту підготувала серію літературних виставок, які яскраво відображають різноманітні історичні постаті та події нашої держави: «Знамениті українці», «Святі символи України», «Сила в єдності», « Крізь призму минулого», «По кому палає свічка пам’яті»

 
Наталія Макаренко,
бібліотекар I категорії
Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook