Підготовка до проведення зимової екзаменаційної сесії у полі зору навчально-методичної ради

22 листопада 2022 року
   21 листопада під головуванням проректора з науково-педагогічної роботи Василя ШИНКАРУКА відбулося чергове засідання навчально-методичної ради університету.  
   Проректор інформував присутніх про перебіг освітнього процесу на факультетах та ННІ у змішаному форматі в умовах воєнного стану, звернувши увагу на складність підтримання високої якості освітнього процесу в умовах повітряних тривог та відключень постачання електроенергії. Разом з тим Василь Дмитрович підкреслив важливість дотримання графіку освітнього процесу, розкладу навчальних занять та доповів про стан готовності університету та його науково-педагогічного педагогічного персоналу до зимової екзаменаційної сесії 2022/2023 навчального року. Крім того, присутнім доведено проєкт графіка освітнього процесу на ІІ семестр 2022/2023 навчального року.
   Заступник начальника навчального відділу Оксана ЗАЗИМКО представила на затвердження ради та рекомендацію до друку «Каталогу вибіркових дисциплін освітніх програм підготовки бакалаврів на 2023-2024 н.р.» та «Каталогу вибіркових дисциплін освітніх програм підготовки магістрів на 2023-2024 н.р.». Оприлюднення зазначених каталогів на головній веб-сторінці університету надає студентам ОС «Бакалавр» та «Магістр» можливість реалізації права на вільний вибір навчальних дисциплін.
 
   Декан механіко-технологічного факультету В’ячеслав БРАТІШКО доповів про відкриття на факультеті освітньо-професійної програми «Автомобільний транспорт» для підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 274 «Автомобільний транспорт». Зокрема він зазначив, що ліцензований обсяг для нової спеціальності у кількості 50 осіб буде виділено за рахунок перерозподілу ліцензованих місць спеціальності «Агроінженерія». Методична рада одноголосно схвалила таке рішення, підтримавши рішення Вченої ради механіко-технологічного факультету.
   Начальник відділу регіонального розвитку, координації діяльності ВСП, дистанційної освіти та заочного навчання Олександр САНЧЕНКО проінформував присутніх на нараді про розширення провадження освітньої діяльності шляхом збільшення ліцензованого обсягу за спеціальністю 081 «Право» на рівні фахової передвищої освіти у ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України» з 60 осіб до 95 осіб на рік. Про таку можливість підготовки майбутніх фахівців-юристів у коледжі підтвердила заступник декана юридичного факультету університету Олена УЛЮТІНА. Після обговорення зазначеного питання навчально-методична рада одноголосно підтримала рішення Мукачівського фахового коледжу.
 
   Професор Володимир БОГОЛЮБОВ інформував про екологічну складову в освітньому процесі через введення рекомендованих МОН України дисципліни екологічного спрямування. Після обговорення піднятого професором питання було прийнято рішення доручити декану факультету захисту рослин, біотехнологій та екології Юлії КОЛОМІЄЦЬ провести аналіз освітніх програм підготовки фахівців ОС «Бакалавр» всіх спеціальностей, які проводять освітній процес в університеті, та надати пропозиції щодо введенню дисциплін екологічного спрямування для студентів інших факультетів.
 
   Декан факультету тваринництва та водних біоресурсів Руслан КОНОНЕНКО доповів про запровадження дисциплін «Основ тваринництва» та «Основи бджільництва» для їх вивчення студентами гуманітарно-природничих, економічних та технічних спеціальностей.
Про результати засідання комісії з академічної доброчесності доповіла директорка наукової бібліотеки Тетяна КІЩАК.
   На завершення засідання рада розглянула та рекомендувала клопотати перед Вченою радою університету щодо друку рукописів навчальної літератури (перелік рукописів додається).
 
 
Дмитро КАСАТКІН,
секретар навчально-методичної ради

    

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook