Постерна презентація магістрів спеціальності 075 "Маркетинг" пройшла успішно

15 листопада 2022 року

 

15 листопада 2022 року відбулася постерна презентація здобувачів другого (магістерського) рівня освіти спеціальності 075 "Маркетинг" факультету аграрного менеджменту денної форми навчання.
 
     Одним із критеріїв допуску магістрантів до захисту магістерських кваліфікаційних робіт у НУБіП України є представлення результатів своїх досліджень у вигляді постерної презентації. Саме тому магістрами-маркетологами 15 листопада були представлені основні результати їх  досліджень.

      В умовах воєнного стану та незважаючи на нестабільність електропостачання, система якої безжалісно пошкоджена ворогом, майбутні професійні маркетологи  все ж таки представили свої постери. Магістрантами були досліджені нагальні потреби функціонування маркетингу як на підприємствах аграрного сектору, так  і сфери послуг. Детально вивчено особливості функціонування та подальшого удосконалення маркетингової товарної політики і умов виведення нових товарів на ринок, впровадження та функціонування нейромаркетингу, розробка стратегій просування товарів в мережі Інтернет, можливості удосконалення збутової політики агропомислових підприємств та інші не менш важливі питання маркетингової діяльності. 
 

 

      За результатами предсталених постерів, доповідей магістрів та відповідей на питання було прийнято рішення допустити всіх студентів денної форми до захисту магістерських кваліфікаційних робіт, який заплановано на 17 та 18 листопада. 

Олена Нагорна
доцент кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі

 

 
 

 

 

 

 

 

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook