Наші студенти на IV міжнародній науково-практичній конференції органів студентського самоврядування «Ukrainian Hogwarts 2022: командотворення»

26 жовтня 2022 року
   Минулого тижня наші студенти мали унікальну можливість долучитись до IV міжнародної науково-практичної конференції органів студентського самоврядування «Ukrainian Hogwarts 2022: командотворення» на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
   ІV Міжнародна науково-практична студентська конференція «Ukrainian Hogwarts 2022: командотворення» є знаковою, оскільки, не дивлячись на умови війни та нового сплеску захворюваності на COVID-19, найактивніші голови самоврядування від різних факультетів, мали змогу виступити зі своїми доповідями та взяти участь у обговоренні нагальних потреб сучасного студентства. Зокрема, голова зв’язків з громадськістю Бичкова Лідія, наголосила про проблематику фінансування і залучення коштів для реалізації та проведення культурно-масових або спортивних змагань, а також навела ґрунтовні варіанти вирішення даних питань шляхом співпраці з адміністрацією університету та благодійними організаціями.
   Красновид Ольга, голова Студентської організації факультету ветеринарної медицини, висвітлила питання про роль самоврядування у соціалізації студента, на прикладі заходів, які проводяться у поза навчальний час (Дебют першокурсника, Голосіївська весна та ін.).
   Типило Володимир та Дубова Іванна, які також були делегатами на конференції виступили з питаннями діджиталізації системи самоврядування. Також учасники конференції мали змогу прослухати семінари минулорічних голів самоврядування, взяти участь у командній роботі по вирішенню конфліктних ситуацій, обмінятись досвідом та просто цікаво провести час.
   Цьогорічна Конференція зібрала представників міжнародної наукової спільноти, студентів із Румунії та Молдови. Широкою була й географія представників українських закладів вищої освіти – від Києва, Сум, Львову, Кам’янця-Подільського, Івано-Франківська. У роботі пленарного засідання Конференції взяло участь 45 учасників, а в роботі секційних засідань – ще 15 учасників, що дало додаткову змогу розширити знання та обмінятись досвідом.
   По закінченню конференції усі учасники отримали іменні дипломи та збірник тез, а також запрошення до участі на наступний рік.
   Національний університет біоресурсів і природокористування України щиро вдячний Чернівецькому національному університету імені Юрія Федьковича за прекрасну можливість долучитись до даного заходу.
 
Ольга КРАСНОВИД,

голова СО ФВМ 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook