ПРОДОВЖУЄМО ВІДКРИВАТИ НУБІП: СТУДЕНТИ 1 КУРСУ 6 ГРУПИ ВІДВІДАЛИ МУЗЕЙ АНАТОМІЇ

29 вересня 2022, 8:43
Хірургії і патофізіології ім. акад. І.О. Поваженка

   28 вересня 2022 року студенти 1 курсу 6 групи зі своїм куратором кандидатом ветеринарних наук, старшим викладачем кафедри хірургії і патофізіології імені академіка І. О. Поваженка Бокотьком Романом Романовичом відвідали музей анатомії, що функціонує на кафедрі анатомії, гістології і патоморфології тварин ім. акад. В. Г. Касьяненка Національного університету біоресурсів і природокористування України.

   Екскурсія, яку провів доктор ветеринарних наук, професор, академік НАН ВО України Мельник Олег Петрович, була надзвичайно цікавою та пізнавальною. До речі, на сьогоднішній день в музеї зібрано понад 1,5 тисячі анатомічних експонатів, першим з яких тут у 1989 році став череп антилопи кани.

   Студентів дуже вразили такі експонати, як: скелет носорога Джоні, скелет вовка, який був героєм реклами на українському телебаченні, хобот та вуха слона Боя, який мешкав у Київському зоопарку, фрагмент скелета синього кита.

   Із захопленням студенти розглядали внутрішні органи тварин: язик тигра, серце коня, легені їжатця; череп людини часів княгині Ольги; скелети носорога, жирафи, пітона та багато інших цікавих та екзотичних експонатів.

  Разом з цим, Олег Петрович розповів про історію створення музею, основоположників та науковців сьогодення, які продовжують зберігати та примножувати його надбання.

   Досить цікавим був той факт, що на кафедрі запроваджена новітня технологія виготовлення анатомічних препаратів – пластинація або полімерне бальзамування.

   Також позитивне враження на студентів справило внутрішнє оздоблення музею, оформлення кабінетів, коридорів, аудиторій, що було виконано співробітниками кафедри анатомії, гістології і патоморфології тварин ім. акад. В. Г. Касьяненка та студентами факультету ветеринарної медицини.

   Висловлюємо щиру вдячність доктору ветеринарних наук, професору, академіку НАН ВО України кафедри анатомії, гістології і патоморфології тварин ім. акад. В.Г. Касьяненка Олегу Петровичу Мельнику за чудову і змістовну екскурсію.

Це був черговий надзвичайний день, який приніс неймовірні враження!
Слава Україні!

Заступник директора НДІ здоров’я тварин з питань
студентської наукової роботи,
кандидат ветеринарних наук, старший викладач кафедри
хірургії і патофізіології ім. акад. І. О. Поваженка;
наставник 6 групи 1 курсу
Роман Бокотько

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook