Члени гуртка прийняли активну участь у "Літній школі геодезії землеустрою -2022"

12 серпня 2022 року
   Останній місяць літа для студентів першого й другого курсів факультету землевпорядкування – це час пізнавальної геодезичної практики і незабутніх емоцій. Цьогоріч навчальна практика проводиться в Києві на території студентського містечка НУБіП України. 5 серпня відбулася подія, яку з нетерпінням чекали всі майбутні землевпорядники – «Літня школа із геодезії та землеустрою 2022». Захід тривав на території ботанічного саду та спортивного комплексу НУБіП України.

   Відкриваючи «Літню школу з геодезії та землеустрою 2022», декан факультету землевпорядкування Тарас Євсюков зазначив, що ця незвичайна подія щороку об’єднує студентів, викладачів і роботодавців. Вона дарує можливість спілкування з майбутніми керівниками та обміну цінним досвідом. Студенти мають унікальний шанс попрацювати і детальніше дізнатись про надсучасне геодезичне обладнання, яке використовують в своїй роботі професійні геодезисти і землевпорядники. До вітального слова та офіційного відкриття літньої школи Тарас Олексійович запросив проректора з науково-педагогічної роботи та розвитку Сергія Квашу. Сергій Миколайович зазначив, що надзвичайно приємно спостерігати зацікавленість студентів до майбутньої професії. Для найкращого опанування матеріалу потрібна практика, в протилежному випадку навчитись працювати з геодезичним обладнанням надзвичайно складно. Саме тому, Національний університет біоресурсів і природокористування України, навіть в складних умовах робить все для забезпечення якісної підготовки фахівців. Найкраще опанувати матеріал можна лише під час практики в віч-на-віч працюючи з приладами та обладнанням.

 

 

   Р

  У навігаційно-геодезичному квесті, де за GPS-координатами потрібно знайти місцезнаходження умовної точки, перемогу здобули студентки першого курсу Аліна Нараєвська та Аліна Олексієнко. У конкурсі з орієнтування на місцевості, де використовуючи топографічну карту слід знайти місцезнаходження умовної точки, найшвидшими виявилась команда Демченка Владислава та Петренка Володимира.
   Велике зацікавлення не лише у студентів, а також у роботодавців викликав конкурс зі встановлення електронного тахеометра в робоче положення. Найшвидше встановила геодезичний прилад над точкою команда Іщенка Євгена та Дибки Олега (з часом 1 хвилина 17 секунд). Роботодавці також продемонстрували майстерність та позмагались. Андрій Менько показав майстер-клас з часом 0 хвилин 56 секунд. Тож у студентів є чудова мотивація прагнути до ще кращого результату.

 

 

 

 

 

   Далі стартували змагання на кмітливість і винахідливість. Студенти, використовуючи набуті знання, продемонстрували вміння найточніше вимірювати кути, перевищення та довжини ліній. Перемогу здобули ті, чиї результати були найближчими до реальності. Владислав Демченко, Володимир Петренко та Денис Климчук – були кращими у вимірюванні перевищень. Також Владислав Демченко та Володимир Петренко вчергове здобули перемогу, але вже в конкурсі з точності вимірювання горизонтального кута, а під час вимірювання дирекційного кута проявив майстерність та кмітливість студент 1 курсу Володимир Сітько.
   Далі стартували спортивні змагання з міні-футболу, стрибків зі скакалкою та підтягування на турніку. Гучними оплесками та підтримкою вболівальників супроводжувалась боротьба між командами. Традиційно, активну участь брали у змаганнях викладачі й роботодавці, демонструючи студентам свої вміння. І місце зі стрибків на скакалці за одну хвилину, з результатом 144 стрибків, отримала Інна Щербак, а І місце з підтягування на турніку із загальним результатом 22 рази виборов Роман Казиміров.

 

 

 

 

   По закінченню змагань переможці отримали цінні призи й нагороди від роботодавців – «Асоціації фахівців землеустрою України», а їх вручення проводили проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку Сергій Кваша та голова Ради роботодавців факультету землевпорядкування Анатолій Полтавець.

 

 

 

 

 

 

 

   «Літня школа з геодезії та землеустрою 2022» залишила яскраві враження та лише позитивні емоції у студентів факультету землевпорядкування. Щиро дякуємо Раді роботодавців за організацію та постійну підтримку!

 

За матеріалами

Ольги Пронь,
студентки факультету землевпорядкування

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook