Закарпаття: палії сухотрав’я ледве не позбавили громаду села Косино житлових будинків та урожаю зернових

18 липня 2022 року
Державна служба України з надзвичайних ситуацій

Учора пообіді палії сухотрав’я ледве не позбавили громаду села Косино житлових будинків та урожаю зернових - зарадили берегівські рятувальники.

Про те, що горить сухостій місцеві мешканці повідомили на «101» лише тоді, коли вогонь вже впритул почав наступати на приватні обійстя.

Майже три години знадобилося бійцям ДСНС, щоб приборкати вогонь та не дати йому знищити 2 га нового урожаю на корені та врятувати сільські оселі від можливого загорання. Допомагали їм і місцеві аграрії, які трактором оборювали територію по фронту розповсюдження полум’я. Площа пожежі становила 2,5 га.

Рятувальники в черговий раз закликають усіх дотримуватися правил пожежної безпеки в екосистемах. Щоправда, палії цим особливо не переймаються, бо за минулу добу із 13 зафіксованих пожеж 11 – це загорання сухої рослинності та 11 га знищеного родючого ґрунту.

 

Джерело: Державна служба України з надзвичайних ситуацій. https://dsns.gov.ua/uk/news/nadzvicaini-podiyi/zakarpattya-paliyi-suxotravya-ledve-ne-pozbavili-gromadu-sela-kosino-zitlovix-budinkiv-ta-urozayu-zernovix

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook