56% лісових пожеж викликані бойовими діями - Держлісагентство

6 червня 2022 року
UNN

КИЇВ. 2 червня. УНН. З початку року 56% лісових пожеж в Україні викликані внаслідок військової агресії з боку російської федерації. Про це повідомили в Державному агентстві лісових ресурсів України на інформаційний запит УНН.

Деталі

За чотири місяці поточного року 56% пожеж в лісах, що належать діяльності Держлісагентства (73% усіх лісів України), викликані саме внаслідок вибухів, обстрілів та наявності на території лісового фонду нерозірваних вибухових предметів. Така ситуація унеможливлює своєчасне реагування протипожежних підрозділів на загоряння в лісових масивах та дозволяє вогню розповсюджуватися на значні території.

Через необережне поводження населення з вогнем цього року виникло 28% пожеж, від підпалів сільськогосподарських угідь – 10%, умисних підпалів – 5%.

Для порівняння, за останні 7 років причинами виникнення пожеж були необережне поводження з вогнем – 78%, підпали сільськогосподарських угідь – 4%, умисні підпали – 3%, удар блискавки – 1%, невстановлені причини – 13%.

Нагадаємо

Площа лісових пожеж в Україні у порівнянні з минулим роком збільшилася у 96 разів.

 

Джерело: UNN. https://www.unn.com.ua/uk/exclusive/1979587-56-lisovikh-pozhezh-viklikani-boyovimi-diyami-derzhlisagentstvo

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook