Омріяні дипломи отримали випускники факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК

24 грудня 2021 року

      24 грудня 2021 року на факультеті харчових технологій та управління якістю продукції АПК відбулась кульмінація освітнього процесу − випуск і отримання дипломів магістра.

    Цьогоріч факультет випускає 77 студентів спеціальності 181 «Харчові технології», освітньої програми «Технології зберігання, консервування та переробки м’яса», «Технології зберігання та переробки водних біоресурсів», «Нутриціологія» та 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка», освітня програма «Якість, стандартизація та сертифікація» відповідно денної та заочної форм навчання.

      Словами привітання для випускників відкрили урочисту частину заслужений працівник освіти України, учений секретар Національного університету біоресурсів і природокористування України, кандидат економічних наук, доцент Оксана Барановська та доктор технічних наук, професор, декан факультету Лариса Баль-Прилипко. Вони побажали випускникам успіхів, професійного розвитку та здоров’я у цей нелегкий час.

     Лариса Баль-Прилипко зазначила, що факультет пишається ними, а також завжди буде радий бачити їх на своєму порозі та з цікавими пропозиціями щодо спільного науково-практичного росту.

 

    Гарними словами побажаннями до випускників магістрів звернулися доцент кафедри технології м’ясних, рибних та морепродуктів, кандидат технічних наук Олександр Савченко, доцент кафедри технології м’ясних, рибних та морепродуктів, кандидат технічних наук Юлія Крижова, та звичайно ж наставники академічних груп доцент кафедри технології м’ясних, рибних та морепродуктів, кандидат технічних наук Аліна Менчинська та асистент кафедри стандартизації та сертифікації с.-г. продукції, доктора філософії Тетяна Розбицька. Викладачі привітали випускників, побажали подальших творчих успіхів, професійного та особистісного злету, натхнення, життєвих перемог та зазначили, що це тільки початок, щоб стати професіоналом своєї справи необхідно сумлінно працювати, та не зупинятись у навчанні.

 

    В свою чергу магістри-випускники долучились до слів подяки факультету, кафедрам та викладачам. Слова подяки були сказані старостами груп: Тарас Дидюк, Інна Грібова, Тетяна Семененко, вони  подякували працівникам факультету за вкладені в них сили та емоції, привітали всіх зі святом, та побажали удачі випускникам у подальшому їх житті.

 

    Насамкінець – кілька спільних світлин на пам’ять, урочисте підкидання академічних шапок, тисячі щирих усмішок та остання у цьому навчальному році напутня лекція у давно звичних аудиторіях.

 

Любі наші випускники!

Хочемо привітати вас зі святом вашої перемоги, зі святом здійснення мрій, реалізації звершень, бо кожен з вас мріяв про цей день, про зміну своєї якості, про те, щоб бути наповненим знаннями, вміннями і навичками. Сьогодні ваша мрія здійснилася, сьогодні ви стоїте перед вибором, як і куди рухатися далі, але пам’ятайте, отриманий диплом є ключем для багатьох дверей, які до цього часу були недоступними для вас. Тому рухайтеся вперед, ставте неймовірні серйозні і глибокі завдання та не бійтеся перемагати і бути успішними.

 

Тетяна Розбицька,
асистент кафедри стандартизації та
сертифікації сільськогосподарської продукції


Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook