Ювілейна ХХ Міжнародна виставка інноваційних рішень у народному господарстві «Агровесна 2020»

18 February 2020, 10:00
ВДНГ

   18 лютого 2020 року розпочала роботу ювілейна ХХ Міжнародна виставка інноваційних рішень у народному господарстві «Агровесна 2020». 19 лютого виставку відвідали студенти 2 курсу спеціальності «Біотехнологія та біоінженерія» разом з куратором 2 групи, доцентом кафедри фізіології, біохімії рослин та біоенергетики Андрієм Бабицьким.
                                          
   На виставці, окрім огляду численних стендів, новинок обладнання та представлених результатів досягнень національного сільського господарства, студенти взяли участь у пізнавальному семінарі «Урожай завтра формується вчора».
                                          
   У рамках семінару слухачам представлено три доповіді фахівців-практиків провідних світових компаній. Першою заслухали доповідь спеціаліста з дистанційного зондування ізраїльської компанії “Sensilize” Ярослави Бутенко на тему «Дистанційна діагностика стану полів – запорука успішних рішень». У своїй доповіді Ярослава Бутенко ознайомила слухачів із методиками ретроспективного аналізу стану полів, створенням карт рельєфу і неоднорідності ґрунтів агроценозів, оцінки стану розвитку культур за вегетаційними індексами, оцінки забур’яненості та візуального моніторингу полів.
                                                     
   Друга доповідь фізіолога рослин і технічного аналітика компанії «Stoller Ukraine» Єлизавети Жир на тему «Глобальні проблеми потребують локальних рішень», була присвячена причинам кліматичних змін на планеті та шляхам оптимізації сільського господарства з метою зниження його впливу на розвиток парникового ефекту.
                                              
   Третю доповідь презентував гість з Ізраїлю, представник компанії “Groundwork BioAg”, Дейн Гроцький на тему «Мікориза. Біорішення для відновлення взаємодії рослини і ґрунту». Доповідач ознайомив слухачів із біологічними характеристиками мікоризи та її ролі у живленні сільськогосподарських культур, а також особливостями її розвитку в агроценозах.
                                    
   Кожен з доповідачів представив учасникам семінару новітні препарати, розроблені компаніями, котрих вони представляли, та ознайомив присутніх з перспективами використання цих препаратів для підвищення врожайності різних сільськогосподарських культур. Доповіді супроводжувались цікавими запитаннями та активними дискусіями.

 

                                                                                                                                       Доцент кафедри

                                                                                                                                       Наталія Нестерова

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook