Адаптація до очного навчання: в ННІ ЕАіЕ відбулися загальні збори студентів-енергетиків

16 березня 2026 року в межах реалізації заходів із підвищення якості освітнього процесу та адаптації студентів до очного формату навчання відбулися загальні збори академічних груп ІЕС-23001б та ІЕС-245001б.

Зустріч об'єднала майбутніх фахівців спеціальності «Електрична інженерія», які опановують освітню програму «Інжиніринг електроенергетичних систем з відновлюваними джерелами».

збори

Ключові теми обговорення:

  • Повернення до аудиторій: Особлива увага була приділена психологічній та організаційній адаптації здобувачів освіти до очних занять після тривалого періоду дистанційного навчання.

  • Дотримання графіка навчання: Студентам наголосили на важливості систематичного відвідування лекцій, лабораторних та практичних робіт як ключового фактора успішної проміжної атестації.

  • Академічна дисципліна: Обговорено питання своєчасного виконання індивідуальних завдань та звітності перед кафедрами.

  • Дистанційний зв'язок: Окремо розглянули стан комунікації зі студентами, які наразі перебувають за кордоном, та механізми їхньої взаємодії з наставником групи.

«Наша мета — забезпечити не лише високий рівень знань, а й створити комфортне середовище для відновлення повноцінної живої комунікації між студентами та викладачами», — зазначалося під час зустрічі.

За результатами зборів було відзначено готовність більшості студентів до активної роботи в аудиторіях та окреслено шляхи розв'язання проблемних питань щодо відвідуваності. Налагоджена комунікація між наставником та академічними групами залишається пріоритетом для забезпечення стабільного освітнього процесу.

Наставник груп ІЕС-23001б та ІЕС-245001б ст

Юлія МЕЙШ