Від бджілки до свічки: 2 клас 304 ліцею досліджує світ бджільництва

May 19, 2025

      У теплий травневий день учні 2-их класів ліцею № 304 м. Києва вирушили на цікаву та пізнавальну екскурсію до кафедри бджільництва НУБіП України!

      Викладач, Ігор Іванович, привітно зустрів маленьких гостей та захопливо розповів про життя бджіл. Діти дізналися, як бджоли збирають нектар, роблять мед і чому їхня робота так важлива для природи. Особливо всіх вразило, як бджоли "танцюють", щоб показати своїм подругам, де знайти квіти!

      У спеціальних захисних костюмах школярі мали змогу підійти ближче до вуликів. Вони спостерігали, як бджоли гудуть і метушаться, повертаючись із нектаром, дехто навіть наважився потримати в руках трутня.

     Особливо захоплюючим для школярів став процес виготовлення воскових свічок! Анастасія Вікторівна детально розповіла і навчила всім секретам - від підготовки воску до останнього штриху. Кожен відвідувач вийшов з майстер-класу з подаруночком – власноруч виготовленою восковою свічкою!

     Найсмачнішим моментом екскурсії стала дегустація меду і трав’яного чаю «Букет Голосієва». Наповнені новими знаннями та емоціями, діти смакували солодким медом, ділились своїми знаннями про бджіл та запитували детальніше про різні продукти, які люди отримують від бджіл.

    Екскурсія стала справжньою пригодою, адже діти не лише дізналися багато нового, але й побачили на власні очі, як живуть і працюють ці невтомні комахи. Відвідини кафедри бджільництва подарували кожному школярику незабутні враження та корисні знання про світ бджіл, а ще - майстерність створення красивих та ароматних свічок.

Така екскурсія точно запам’ятається надовго! 

Валентина Головецька,

завідувачка навчальної лабораторії

кафедри бджільництва

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook