До уваги студентів-першокурсників, які мають право на отримання соціальної стипендії!

25 серпня 2021 року

 

    Вітаємо усіх першокурсників із зарахуванням на навчання до Національного університету біоресурсів і природокористування України!

Університетом постійно ведеться робота щодо забезпечення прав студентів, які потребують соціального захисту. Зокрема, студенти пільгових категорій, які зараховані на денну форму навчання за державним замовленням і яким з урахуванням рейтингу не призначено академічну стипендію (крім дітей-сиріт та осіб з їх числа), мають право отримувати соціальну стипендію, розмір якої для дітей-сиріт та осіб з їх числа становить 3405 грн., а для решти пільгових категорій - 1180 грн. Діти-сироти і особи з їх числа можуть отримувати одночасно і академічну стипендію (у разі її призначення) і соціальну стипендію.

    Для призначення соціальної стипендії з вересня місяця поточного року студенти пільгових категорій повинні терміново, але не пізніше як до 20 вересня 2021 р. подати деканатам факультетів (адміністраціям ННІ) 3 екземпляри необхідних пакетів документів.

    З переліком пільгових категорій студентів та необхідних документів, а також формою заяви для призначення соціальної стипендії можна ознайомитися на сайті НУБіП України, розділ «Студенту».

    Студентам, які подадуть документи пізніше вересня місяця, стипендія буде призначатися з фактичного місяця подачі письмової заяви з необхідними пакетами документів. Тому просимо студентів не зволікати із своєчасною подачею документів деканатам.

    Роз’яснення та консультації щодо зазначеного питання можна отримати у відділі соціальної роботи в кім.№013 навчального корпусу №3 (тел. 527-81-42)

    Одночасно просимо студентів, які відносяться до категорії дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа, негайно з`явитися до відділу соціальної роботи для взяття на облік або зарахування на повне державне утримання.

 


Віктор Потебня
начальник відділу соціальної роботи

 
 

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook