Засідання вченої ради

17 квітня 2014 року

      17.04.2014 р. (228 ауд., корп. № 10) о 14-00 год. відбулося засідання вченої ради Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Порядок денний:
  1. Про обрання за конкурсом на заміщення посад науково-педагогічних працівників (таємне голосування).
  2. Про присвоєння вчених звань (таємне голосування).
  3. Про висунення кандидатури завідувача кафедри механіки та опору матеріалів, д.т.н., проф. Чаусова М.Г. та включення його до складу авторського колективу роботи «Система керування безпекою експлуатації комплексу перевантаження аміаку Одеського припортового заводу на основі безперервного моніторингу технічного стану сховищ та трубопроводів» на здобуття Державної премії України в галузі науки і техніки 2014 року (таємне голосування).
  4. Стан підготовки та атестації наукових і науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації. Доповідає директор Навчально-наукового центру підготовки та атестації наукових і науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації, д.вет.н., проф. Грищенко В.А.
  5. Наукова доповідь на тему: «Ліси України в контексті вирішення регіональних еколого-енергетичних проблем». Доповідає начальник НДЧ, доцент кафедри лісової таксації та лісовпорядкування, к.с.-г.н., с.н.с. Білоус А.М.
  6. Про удосконалення структури ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» та ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут». Доповідають: директор ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут», д.т.н., проф. Павліський В.М., директор ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» к.п.н., доц. Лукач В.С, в.о. проректора з навчальної і культурно-виховної роботи, к.т.н., доц. Зазимко О.В.
  7. Про розгляд та затвердження рішень науково-методичної ради НУБіП України. Доповідає в.о. проректора з навчальної і культурно-виховної роботи, к.т.н., доц. Зазимко О.В.
  8. Кадрові питання.
  9. Різне.
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook