Відкрите заняття на тему «Технологія рубок головного користування і поновлення лісу»

19 березня 2021 року

 

118 березня 2021 року викладачем вищої категорії Сергієм БРИЛІНСЬКИМ і викладачем Світланою ПІДХОВНОЮ проведено бінарне лекційне заняття з дисциплін «Розсадники декоративних культур» і «Рекреаційне лісівництво» на тему: «Технологія рубок головного користування і поновлення лісу» для студентів спеціальності 206 «Садово-паркове господарство» (гр. Сп-21М і гр. Сп-31М).

3

Бінарне заняття – нестандартна форма навчання з реалізації міждисциплінарних зв’язків, яка формує в студентів фахову компетентність. «Розсадники декоративних культур» та «Технологія рубок головного користування і поновлення лісу» – це дисципліни, які вимагають креативного підходу та порівняльного аналізу із використанням сучасних програмних засобів.

Викладачі окреслили перспективні напрямки поновлення лісу із використанням сучасних технологій рубок головного користування та ознайомили студентів з новітніми технологіями вирощування лісового садивного матеріалу.

Студенти активно брали участь в обговоренні досліджуваної проблеми та висловлювали свої пропозиції щодо функціонування та відновлення лісів. Проведене бінарне заняття сприяло кращому засвоєнню матеріалу і підвищенню зацікавленості студентів до дисциплін.

2

На занятті були присутні викладачі циклової комісії та викладачка вищої категорії, методист – Олександра БОЙКО.

Викладачка циклової комісії
інженерних та аграрних дисциплін
Мар’яна КАТЕРИНЯК
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook