Вокальні ансамблі

 

   Вокальний гурт «Октава» та вокальна студія створені  у НУБіП України у 1998 як ансамблі солістів за ініціативи викладача кафедри культурології Ганни Каргальцевої, яка була їх художнім керівником до виїзду за кордон. У репертуарі колективу – джазові композиції, сучасні обробки народних пісень світу, ціла низка українських пісень, котрі зробили його  неодноразовим лауреатом Всеукраїнських конкурсів та фестивалів народної творчості.

  У 2008 році на кафедрі був створений вокальний чоловічий ансамбль «Амеро», який виконував класичні твори в академічній манері. Багатоголосне виконання шедеврів музичного мистецтва молодими чоловічими голосами завжди мало і має успіх у будь-якої вибагливої аудиторії.
Нині чоловічий ансамбль «Амеро» відрізняється від інших вокальних ансамблів перш за все тим, що він є студентським колективом з особливою тембральною фарбою голосів, які поєднують в один тон злагодженість та врівноваженість всіх традицій вокальо-ансамблевого звучання. Діапазон репертуару великий: класика, фольклор, естрадна пісня. Репертуар колективу є різноплановим за технічним рівнем творів, художньо-динамічною виразністю, теситурною складністю та гармонічною палітрою.
  На даний час з гуртом «Октава» та вокальним ансамблем «Амеро»  плідно працюють режисер, асистент кафедри культурології Сергій Дудко та асистент кафедри культурології Ніна Мелікова.
   
 
 
 
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)