Вокальні ансамблі

 

       Вокальний гурт «Октава» та вокальна студія створені  у НУБіП України у 1998 як ансамблі солістів за ініціативи викладача кафедри культурології Ганни Каргальцевої, яка була їх художнім керівником до виїзду за кордон. 

        У репертуарі колективу – джазові композиції, сучасні обробки народних пісень світу, ціла низка українських пісень, котрі зробили його  неодноразовим лауреатом Всеукраїнських конкурсів та фестивалів народної творчості.

       У 2008 році на кафедрі був створений вокальний чоловічий ансамбль «Амеро», який виконував класичні твори в академічній манері. Багатоголосне виконання шедеврів музичного мистецтва молодими чоловічими голосами завжди мало і має успіх у будь-якої вибагливої аудиторії.

 

       Нині чоловічий ансамбль «Амеро» відрізняється від інших вокальних ансамблів перш за все тим, що він є студентським колективом з особливою тембральною фарбою голосів, які поєднують в один тон злагодженість та врівноваженість всіх традицій вокальо-ансамблевого звучання.

       Діапазон репертуару великий: класика, фольклор, естрадна пісня. Репертуар колективу є різноплановим за технічним рівнем творів, художньо-динамічною виразністю, теситурною складністю та гармонічною палітрою. 

       На даний час з гуртом «Октава» та вокальним ансамблем «Амеро»  плідно працюють режисер, асистент кафедри культурології Сергій Дудко та асистент кафедри культурології Ніна Мелікова.

 

   
 
 

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook