До уваги старшокурсників! З 21 вересня переходимо на дистанційне навчання!

16 вересня 2020 року

 

 

     У відповідності до графіку навчального процесу, затвердженого Вченою радою університету 21 серпня, студенти 2-3-4 курсів з 21 вересня переходять в режим онлайн-навчання. Про це видані відповідні накази та розпорядження, де деканам факультетів, директорам ННІ, завідувачам кафедр, викладачам доручено організувати навчальний процес у відповідності до вимог законодавства.

 

     Разом з тим у зв’язку із запровадженням в місті Києві помаранчевої зони карантину 14 вересняректоратом прийнято рішення про завершення очного навчання старшокурсників 18 вересня. Усі студенти 2-3-4 курсів зобов’язані перейти на дистанційне навчання, їм рекомендовано не відвідувати навчальні корпуси (крім викликів з деканату чи дирекції, консультантів та викладачів). Також старшокурсникам рекомендовано на період з 19 вересня по 2 листопада залишити гуртожитки.

 

     Впродовж суботи 19 вересня та неділі 20 вересня відбудеться поселення студентів першого курсуОС «Бакалавр» та «Магістр» до гуртожитків. А у понеділок 21 вересня першокурсники приймуть урочисту присягу, отримають студентські квитки, екзаменаційні книжки, логіни і паролі доступу до платформи онлайн-навчання Elearn.

 

 

Віктор Шевчук,
начальник навчального відділу 

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook