Відвідування студентами першого курсу ННІ лісового і сдово-паркового господарства ЛГ-1903 музею історії НУБіП україни

26 вересня 2019 року

26 вересня 2019 року студенти 1 курсу скороченого терміну навчання ННІ ЛіСПГ ЛГ-1903 відвідали разом з наставником групи Сошенським О.М.  музей історії НУБіП України.
Студентам провела екскурсію по музею учений секретар, к.пед.н. Чумак Т. М., яка нагадала студентам про історичні етапи встановлення України. Також розповіла про історію нашого славетного університету і провела екскурсію по становленню та розвитку аграрної освіти України – Національного університету біоресурсів і природокористування України.

У музеї студенти змогли побачити становлення сільського господарства на території України та історії становлення майбутнього передового аграрного університету, участь університету у Другій світовій війні та АТО, період відновлення Голосіївських інститутів, утворення УСГА, підписання перших міжнародних угод, культурно-масове життя студентів та сучасну діяльності ННІ та факультетів НУБіП України.


Студентам було дуже цікаво і задавали багато питань. Дякуємо за цікаву екскурсію та з нетерпінням чекаємо на наступну екскурсію. Студенти залишились взахваті від відвідування музею. Всі щасливі та задоволені повернулися додому. Впевнені, що наступний похід до одного із культурних центрів університету відбудеться незабаром.

доц. кафедри лісівництва Сошенський О.М.

 

comments powered by Disqus
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook