Аспірантка кафедри епізоотології та організації ветеринарної справи на стажуванні у Швеції

9 листопада 2019 року
     Аспірантка першого року навчання кафедри епізоотології та організації ветеринарної справи Лідія Москаленко (наукові керівники: професор Віталій Недосєков і доцент Марина Галат) активно розпочала навчання з опанування сучасних підходів до проведення наукових досліджень. Це стало можливим завдячуючи тижневому стажуванню на базі Швецького університету сільськогосподарських наук (м. Уппсала, Швеція) і підтримці колег з Естонського університету наук про життя (м. Тарту, Естонія), з якими активно співпрацюють співробітники факультету ветеринарної медицини.

     За час проходження стажування Лідія Москаленко стала учасницею курсу «Introduction to qualitative research methods» («Вступ до якісних методів дослідження»), що орієнтований на оволодіння аспірантами основ із здійснення попереднього аналізу даних і підбору найбільш оптимальних методів для проведення досліджень. Також у ході навчання Лідія опанувала основи необхідні для успішних виступів і презентацій наукових здобутків. Лекторами даного курсу були всесвітньо відомі вчені Бристольської ветеринарної школи (професори М. Паула, Х. Ламберт) і практикуючий ветеринарний лікар цієї ж Школи (Г. Різ). За результатами навчання було отримано відповідний сертифікат.

     Сподіваємось і на подальшу співпрацю з університетами Швеції та Естонії, у тому числі і з обміну досвідом щодо підготовки аспірантів!

Марина Галат,
координатор міжнародних програм
факультету ветеринарної медицини
 


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook