Віце-президент Асоціації дослідницьких та великоземельних університетів Ян Л. Моу (США) із візитом на кафедрі автоматики та робототехнічних систем ім. акад. І.І. Мартиненка

30 серпня 2012, 13:00
Кафедра АРС

 У рамках візиту до НУБіП України з нагоди святкування Дня знань на кафедру автоматики та робототехнічних систем ім. акад. І.І. Мартиненка завітав доктор Ян Л. Моу (Ian L. Maw), віце-президент Асоціації дослідницьких та великоземельних університетів (National Association of State Universities and Land-Grant Colleges (NASULGC), заслужений професор екології, еволюції та природних ресурсів Університету Рутгерс, США.
В Асоціації Ян Л. Моу керує діяльністю Комісії щодо продуктів харчування, навколишнього середовища і відновлюваних ресурсів, а також наступних організацій: Рада асамблеї сільського господарства, Рада з природних ресурсів, Рада щодо Світового океану і атмосфери, Рада наук про людину та Рада з ветеринарії у взаємодії з організаціями-членами NASULGC та різноманітними федеральними відомствами, які фінансують навчальні, наукові дослідження та розширення діяльності. Доктор Моу також працює з Радою у галузі досліджень в аграрній сфері.
Заснована в 1887 р. NASULGC включає 215 добровільних членів, серед яких державні дослідницькі університети, землевпорядкувальні установи та багато інших державних навчальних закладів. Асоціація налічує понад 3,55 млн. студентів, видає щороку близько півмільйона дипломів випускникам.
Упродовж візиту високий гість у супроводі своєї дружини Мішель Моу та ректора НУБіП України, академіка Д.О. Мельничука із неабиякою цікавістю знайомився із науковими здобутками кафедри, Проблемної науково-дослідної лабораторії «Інтелектуальні управляючі системи в АПК», поспілкувався із кращими студентами кафедри, які демонстрували свої наукові проекти з автоматизації біотехнічних об’єктів. Наостанок доктор Ян Л. Моу висловив надзвичайно приємні враження від побаченого, відзначив високий сучасний рівень підготовки фахівців та побажав подальших успіхів як студентам у їх майбутніх звершеннях, так і кафедрі у її навчальній та науковій діяльності.


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook