НУБіП України взяв участь в освітньому форумі «Успішний 11 класник», що відбувся у Києві

1 жовтня 2019 року
     29 вересня 2019 року у Міжнародному виставковому центрі м. Київ відбувся всеукраїнський форум “Успішний 11-класник”, організаторами якого виступила компанія ZNOUA.

     Всеукраїнський форум «Успішний 11-класник» – це масштабна освітня подія, на якій збираються експерти з підготовки до ЗНО та профорієнтації, представники найкращих державних та приватних ЗВО України, освітніх компаній та курсів. Викладачі ZNOUA та спеціально запрошенні спікери проводили цікаві лекції та майстер-класи з єдиною метою — дати кожному абітурієнту можливість вибрати для себе ідеальне майбутнє та втілити мрії в життя. 

     Наш Університет представили: секретар приймальної комісії, к.с.н. доцент Олексій Соломка та начальник відділу якості освіти, маркетингу і профорієнтаційної роботи Дмитро Мотринчук.

     А також за окремим столом було представлено факультет ветеринарної медицини.

     На форум завітали близько 500 учасників. Одинадцятикласники та їхні батьки цікавились вступом до НУБіП України. З побажаннями не помилитись при виборі ВНЗ, учнів запрошували завітати на день відкритих дверей до НУБіП України, що відбудеться найближчим часом - 31 жовтня та 1 листопада!

     Під час заходу серед учнів проводились розіграші призів - різних подарунків, сувенірів від організаторів та університетів учасників, в тому числі наш університет надав подарунки - філіжанки.

Дмитро Мотринчук,
начальник відділу якості освіти, маркетингу та профорієнтаційної роботи

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook