Економічний факультет провів день відкритих дверей для випускників шкіл

28 березня 2019 року
      28 березня 2019 року економічний факультет гостинно приймав у стінах факультету майбутніх вступників, випускників шкіл. Презентував факультет декан Анатолій Діброва, який коротко розповів про історію факультету, можливості навчання на факультеті, його зв’язки з іншими вузами, зарубіжними партнерами, співпрацю з радою роботодавців.

  

     Декан зупинився на особливостях формування навчальних планів, спеціальностях і спеціалізаціях, які відповідають сучасним реаліям ринку праці, наявності додаткових курсів та гуртків, виїзних практичних заняттях, що забезпечують формування майбутнього спеціаліста.

     Cеред основних переваг навчання на факультеті є те, що навчальні плани і програми підготовки адаптовано до вимог провідних університетів США та ЄС, значна частина викладачів пройшла стажування в закордонних університетах, викладання навчальних дисциплін може проводитись англійською мовою, здійснюється практична підготовка студентів на базі передових вітчизняних та зарубіжних підприємств в країнах ЄС, на факультеті створено потужну матеріально-технічну базу, є можливість отримати подвійний диплом за програмою підготовки магістрів в НУБіП України та одному з провідних університетів ЄС.

 

     Від студентської організації факультету, виступила студентка економічного факультету 4 курсу 2 групи, Ярослава Ахрамєєва у своїй доповіді розповіла про напрями роботи студентської організації та організацію дозвілля студентів факультету та університету.

       В заключному слові декан Анатолій Дмитрович подякував гостям за візит, побажав успіхів і ще раз запросив до навчання на економічному факультеті. А далі всі поділилися, як то кажуть, за інтересами: відправилися з завідувачами кафедр на екскурсії до обраних підрозділів. 

Віталій Нагорний, Леся Воляк,
заступники декана економічного факультету
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook