Розширене засідання ректорату

26 лютого 2019, 9:00
Корпус № 3, ауд. 213

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  1. Про рекомендацію до затвердження на Вченій раді НУБіП України Положення «Про рейтингову систему оцінки діяльності науково-педагогічних працівників та структурних підрозділів НУБіП України» в 2019 р. та Положення «Про планування та облік роботи науково-педагогічних працівників НУБіП України» в 2019 р. Доповідає проректор з навчальної і виховної роботи, заступник голови рейтингової комісії Кваша Сергій Миколайович.
  2. Про план реконструкції центральної площі перед корпусом №3 та входу на стадіон університету. Доповідає проректор з навчально-науково-виробничих питань і адміністративно-господарської діяльності Іщенко Валерій Васильович.
  3. Про створення в університеті центру колективного користування науковим обладнанням. Доповідає начальник науково-дослідної частини Отченашко Володимир Віталійович.
  4. Про заходи щодо поліпшення навчальної дисципліни в університеті. Доповідає проректор з навчальної і виховної роботи Кваша Сергій Миколайович.
  5. Про проведення зсідання Рад роботодавців за підсумками 2018 року та завдання на 2019 рік. Доповідає ректор Ніколаєнко Станіслав Миколайович.
  6. Про надання дозволу на передачу в оренду. Доповідає начальник планово-фінансового відділу Бронін Олег Володимирович.
  7. Різне.
     

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook